روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حالت PvP به بازی Pokemon Go اضافه می‌شود از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حالت PvP به بازی Pokemon Go اضافه می‌شود


با توجه به اعلامیه‌هایی که سازندگان بازی Pokémon Go منتشر کرده‌اند، حالت PvP در ماه جاری میلادی به این بازی محبوب اضافه خواهد شد.

با توجه به اعلامیه هایی که سازندگان بازی Pokémon Go منتشر کرده اند، حالت PvP در ماه جاری میلادی به این بازی محبوب اضافه خواهد شد.بازی Pokemon Go یکی از آثار جریان ساز سال های گذشته است که برای ادامه دار بودن روند موفقیت هایش و اینکه همچنان جذاب و مفرح بماند، تغییرات زیادی را در المان هایش ایجاد کرده است. یکی از بخش هایی که از ابتدای انتشار بازی جایش در آن خالی بود، بخش رقابتی آنلاین بازیکن دربرابر بازیکن یا PvP بود که حالا در جریان تازه ترین اخبار بازی موبایل و به لطف اطلاعیه هایی که سازندگان بازی منتشر کرده اند، مشخص شد که در ماه جاری میلادی (آذر-دی) این حالت به بازی اضافه خواهد شد.بخش PvP بازی در سه لیگ مختلف برگزار می شود. این سه لیگ با نام های Great ،Ultra و Master شناخته می شوند و برای اینکه هر بازیکن با بازیکن هم سطح خودش رقابت کند، حالت های مذکور در بازی گنجانده شده اند. شما با استفاده از یک Battle Code به خصوص، می توانید با بازیکنانی که در نزدیکی تان هستند رقابت کنید. شما همچنین می توانید با اشخاصی که Best Friend و Ultra Friend شما هستند، جدا از فاصله ی مکانی، حالت PvP را تجربه کنید.در هنگام مبارزات PvP، بازیکنان می توانند از حمله های سریع، حمله های شارژ شده و سپرهای مدافع استفاده کنند. بازیکنان حتی می توانند برای زدن ضربه های موثر، Stardust و Candy خرج کنند. در پایان، هر دو بازیکنی که با یکدیگر وارد رقابت می شوند، پاداش دریافت خواهند کرد. در کنار رقابت با دیگر بازیکنان، شما می توانید به صورت روزانه با Team Leaderهای بازی رقابت کنید و جایزه بگیرید.بازی Pokémon Go را هم اکنون می توانید روی iOS و اندروید تجربه کنید. هنوز تاریخ دقیق انتشار حالت PvP بازی مشخص نشده اما می دانیم که در ماه جاری میلادی که به تقویم خودمان می شود ماه های آذر-دی، باید منتظر انتشار این حالت باشیم.

مطلب با عنوان حالت PvP به بازی Pokemon Go اضافه می‌شود از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حالت PvP به بازی Pokemon Go اضافه می‌شود از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون