روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لیگ جهانی بازی PUBG سال آینده میلادی برگزار می‌شود از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لیگ جهانی بازی PUBG سال آینده میلادی برگزار می‌شود


مسابقات ورزش‌های الکترونیکی بازی PlayerUnknown's Battlegrounds سال آینده میلادی در ۹ نقطه دنیا در قالب لیگ حرفه‌ای برگزار می‌شود.

مسابقات ورزش های الکترونیکی بازی PlayerUnknown's Battlegrounds سال آینده میلادی در ۹ نقطه دنیا در قالب لیگ حرفه ای برگزار می شود.در حالی که به پایان سال ۲۰۱۸ میلادی نزدیک می شویم بسیاری از بازی سازان قصد دارند بازی های رقابتی خود را به رشته های ورزش های الکترونیکی سال آینده اضافه کنند. یکی از استودیو هایی که در این راستا قدم برداشته است سازنده بازی محبوب PlayerUnknown's Battlegrounds یعنی بلوهول است که برای سال آینده میلادی برنامه ریزی کرده است.سازندگان در بیانیه ای که به تازگی منتشر کرده اند اعلام کردند که قصد دارند PlayerUnknown’s Battlegrounds را به رشته های ورزش های الکترونیک سال ۲۰۱۹ میلادی اضافه و لیگ بزرگی را در این راستا برگزار کنند. لیگ مسابقات بازی پابجی قرار است در ۹ منطقه مختلف از دنیا برگزار شود و بازیکنان با رقابت در آن به کسب امتیاز بپردازند و در جدول امتیازات صعود کنند. پس از آن در انتهای سال آینده میلادی در ماه نوامبر (آبان-آذر) بازیکنان و تیم های برتر برای آخرین مسابقه و ارزشمند ترین جایزه با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.مسابقات بازی PUBG به گفته سازندگان قرار است از «ساختاری حرفه ای» برخوردار باشد که در رشته های دیگر نیز از آن استفاده می شود و قوانین آن نیز طبق ای اسپورت خواهد بود. در اواسط سال آینده میلادی سازندگان همچنین مسابقات دیگری را نیز برگزار می کنند که از لیگ یاد شده جدا خواهد بود اما از حساسیت یکسانی برخوردار است.از خبر های مرتبط به ورزش های الکترونیک پابجی می توان به برگزاری مسابقات انحصاری برای بازیکنان زن این بازی اشاره کرد که کمپانی بن کیو (BenQ) در چین برگزار می کند. این مسابقات نیز با حضور ۴۸ بازیکن برتر زن این رشته برگزار می شود که مبلغ ۱۵ هزار دلار نیز برای فرد اول در نظر گرفته شده است.بازی PlayerUnknown’s Battleground هم اکنون برای پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان، آیفون و اندروید در دسترس است. بازی مذکور در نقد و بررسی زومجی توانست نمره ۸ را به خود اختصاص دهد. برای اطلاع از متن کامل آن می توانید به این لینک مراجعه کنید که خلاصه ای از آن به این صورت است.بازی PlayerUnknown's Battlegrounds جریان جدیدی در صنعت بازی های ویدیویی و به ویژه شوتر است که با ارائه محتوایی جذاب و شدیدا اعتیادآور، ۱۰۰ بازیکن را به صورت همزمان وارد منطقه ای خالی از سکنه می کند تا برای پیروزی تلاش کنند. هرچند بازی از بعد فنی ایرادات زیادی دارد، اما نباید فراموش کرد که پابجی بازی جریان سازی است که مفهموم جدیدی را به بازی های ویدیویی آورده است و تبعات انتشار آن را تا سال ها در صنعت بازی های ویدیویی خواهیم دید. برای اطلاع بیشتر از خبر ها و تریلر ها می توانید به صفحه اختصاصی بازی PUBG در زومجی مراجعه کنید.

مطلب با عنوان لیگ جهانی بازی PUBG سال آینده میلادی برگزار می‌شود از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لیگ جهانی بازی PUBG سال آینده میلادی برگزار می‌شود از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون