روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد


بازی Fortnite، ساخته بتل رویال اپیک گیمز، کماکان به عملکرد درخشانش ادامه می‌دهد و این بار رکورد جدیدی در زمینه تعداد کاربران همزمان ثبت کرده است. 

بازی Fortnite، ساخته بتل رویال اپیک گیمز، کماکان به عملکرد درخشانش ادامه می دهد و این بار رکورد جدیدی در زمینه تعداد کاربران همزمان ثبت کرده است. بر هیچ کس پوشیده نیست که Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های حال حاضر است و افراد زیادی در سراسر جهان این ساخته بتل رویال و رایگان اپیک گیمز را تجربه می کنند. حال در جدید ترین اخبار بازی، اعلام شده که فورتنایت رکورد جدیدی در زمینه تعداد کاربران همزمان ثبت کرده است. پس از انتشار فورتنایت در کشور کره جنوبی، تعداد کاربران همزمان این بازی به ۸.۳ میلیون نفر رسید و این بدین معنی است که بیش از ۸ میلیون نفر در سراسر جهان این بازی را به صورت همزمان تجربه کرده اند! این خبر را ابتدا یک سخنگوی شعبه کره جنوبی اپیک گیمز اعلام کرد که در ادامه این رقم توسط منابع دیگر هم رسما تایید شد. در مقام مقایسه، بیش ترین تعداد کاربر همزمان استیم برای مجموع تمام بازی هایش تقریبا در حدود ۵ میلیون نفر است و بیش ترین تعداد افرادی هم که صرفا همزمان کلاینت استیم را اجرا کرده اند (نه اینکه لزوما در حال تجربه بازی خاصی باشند) تا به امروز ۱۶ میلیون نفر گزارش شده است. همچنین در مقایسه با سایر بازی ها، بیش ترین کاربر همزمان بازی پابجی تا به امروز سه میلیون نفر بوده است و در حال حاضر هم تعداد کاربران همزمان این بازی رقمی در حدود ۷۹۰ هزار نفر است. در ماه فوریه سال جاری، یک بار تعداد کاربران همزمان فورتنایت به ۳.۴ میلیون نفر رسید که این مساله مشکلات شدیدی را برای سرور های بازی در پی داشت. با این حال در مقطع فعلی و با عبور تعداد کاربران همزمان بازی از مرز ۸ میلیون نفر، مشکل خاصی در سرور های آن دیده نمی شود که نشان از بهتر شدن وضعیت سرور های بازی در ماه های گذشته دارد. نظرات خود را در مورد محبوبیت فورتنایت و تعداد بالای کاربران بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

مطلب با عنوان Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Fortnite رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان همزمان ثبت کرد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون