روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی Pixel Puzzle Collection برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی Pixel Puzzle Collection برای آیفون و اندروید منتشر شد


کمپانی کونامی بازی Pixel Puzzle Collection را به طور رایگان یا به اصطلاح Free to Play در دسترس دارندگان آیفون و اندروید قرار داد.

کمپانی کونامی بازی Pixel Puzzle Collection را به طور رایگان یا به اصطلاح Free to Play در دسترس دارندگان آیفون و اندروید قرار داد.کمپانی کونامی (Konami) بازی Pixel Puzzle Collection را از طریق فروشگاه اپ استور و گوگل پلی برای آیفون و اندروید منتشر کرد. بازی مذکور بدون سیستم «خرید های درون برنامه ای» یا همان Microtransaction به طور رایگان قابل دانلود و تجربه است.سازندگان در توضیحات رسمی خود در مورد این بازی نوشتند:پازل ها را همانند یک دفترچه رنگ آمیزی حل کنید. با ساختن پازل ها می توانید عکس کامل را که شامل کاراکتر های محبوب شما می شود، مشاهده کنید. پازل های فراوانی برای علاقه مندان به این سبک در Pixel Puzzle Collection گنجانده شده است. چالش های Boss Puzzle نیز برای کاربرانی که قصد دارند مهارت خود را در این بازی به رخ دیگران بکشند در دسترس است.در ادامه می توانید از بازی هایی که عکس آن ها به عنوان پازل در Pixel Puzzle Collection در نظر گرفته شده است مطلع شوید:Black HoleBombermanCastlevaniaContraCrazy CrossFroggerGradiusLife ForceMilon’s Secret CastleMystical NinjaNemesisParodiusStar SoldierSunset RidersTrack & FieldTwinBeeYie Ar Kung-Fuدر انتهای مطلب با مراجعه به فروشگاه پلتفرم موبایل خود می توانید بازی Pixel Puzzle Collection را به طور رایگان دانلود و تجربه کنید.دانلود بازی Pixel Puzzle Collection پلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های موبایل به بخش بازی اندروید، بازی آیفون یا بازی ویندوز موبایل زومجی مراجعه کنید.نظرات خود را در مورد بازی های پازل موبایل با زومجی در میان بگذارید.

مطلب با عنوان بازی Pixel Puzzle Collection برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی Pixel Puzzle Collection برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون