روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رویداد جدید بازی Animal Crossing: Pocket Camp با محتوای Splatoon 2 آغاز شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رویداد جدید بازی Animal Crossing: Pocket Camp با محتوای Splatoon 2 آغاز شد


جدیدترین رویداد بازی موبایل Animal Crossing: Pocket Camp با حال و هوای Splatoon 2 هم‌اکنون در دسترس کاربران آیفون و اندروید قرار دارد.

جدیدترین رویداد بازی موبایل Animal Crossing: Pocket Camp با حال و هوای Splatoon 2 هم اکنون در دسترس کاربران آیفون و اندروید قرار دارد.بازی موبایل محبوب کمپانی نینتندو یعنی Animal Crossing: Pocket Camp میزبان رویدادی با محتویات Splatoon 2 شد. کاربران آیفون و اندروید هم اکنون می توانند با وارد شدن به بازی از تجهیزاتی که با حال و هوای بازی Splatoon 2 طراحی شده است استفاده کنند.Blitz Clam Scavenger Hunt نام بخشی از این رویداد است که از حالت بازی Splatoon 2 با همین نام برگرفته شده است. بازیکنان موبایل با ملحق شدن به این بخش به جمع آوری Blitz Clam می پردازند تا با استفاده از آنها لباس هایی با طرح Splatoon بدوزند. این بخش هم اکنون در دسترس است و تا تاریخ ۲۵ سپتامبر (۳ مهر ماه) ادامه می یابد.در کنار حالت یاد شده، بخش دیگری با نام Fishing Tourney #6 در دسترس بازیکنان قرار گرفته است که کاربران در آن به ماهیگیری و گرفتن ماهی مرکب می پردازند. این بخش نیز تا تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) در اختیار کاربران قرار خواهد داشت.کاربران در آن سو می توانند با خریداری کردن بسته های Splatoon 2 Cookie از وسایل خانگی ای که بر پایه بازی اسپلتون 2 طراحی شده است در Animal Crossing: Pocket Camp استفاده کنند. این اخبار بازی در جریان رویداد اینترنتی Nintendo Direct منتشر شد. برای اطلاع از دیگر خبر های منتشر شده در این رویداد می توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.Animal Crossing: Pocket Camp یک بازی رایگان و شبیه ساز شبکه اجتماعی است که از سری محبوب Animal Crossing توسعه یافته است. کاربران در این بازی در حالی که هدایت کاراکتر های حیوانی را بر عهده می گیرند با دیگر کاربران به گفت وگو می پردازند.برای دانلود بازی های موبایل به بخش بازی اندروید، بازی آیفون یا بازی ویندوز موبایل زومجی مراجعه کنید.

مطلب با عنوان رویداد جدید بازی Animal Crossing: Pocket Camp با محتوای Splatoon 2 آغاز شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رویداد جدید بازی Animal Crossing: Pocket Camp با محتوای Splatoon 2 آغاز شد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون