روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصمیمات شما شخصیت V را در بازی Cyberpunk 2077 شکل می‌دهد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصمیمات شما شخصیت V را در بازی Cyberpunk 2077 شکل می‌دهد


در مقایسه با گرالت، شخصیت V در بازی Cyberpunk 2077 بسته به تصمیم‌گیرهای شما، بیشتر از قبل در روند داستان شخصیتش سر و شکل می‌گیرد. 

در مقایسه با گرالت، شخصیت V در بازی Cyberpunk 2077 بسته به تصمیم گیرهای شما، بیشتر از قبل در روند داستان شخصیتش سر و شکل می گیرد. حتی با وجود این که بازی های بزرگی در ماه های آتی منتشر خواهند شد، اما بازی Cyberpunk 2077 در صدر فهرست موردانتظارترین بازی بسیاری از گیمرها قرار دارد؛ حتی با وجود این که هنوز هم تاریخ عرضه رسمی این بازی مشخص نیست. مقاله مرتبططرفدارهای کارهای قبلی استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) یعنی سه گانه ی The Witcher، بیشتر از قبل مشتاق شنیدن اطلاعات جدید از این بازی نقش آفرینی و جهان باز هستند. حالا با توجه به مصاحبه ی جدید استینسلاو ویچکی (Stanisław Święcicki)، نویسنده در استودیوی سی دی پراجکت رد با مجله ی GamesMaster، شاهد این اطلاعات جدید هستیم. او در ابتدا شفاف سازی کرد که شاخه های تصمیم گیری بازیکن در بازی سایبرپانک 2077 روی شخصیت V (شخصیت اصلی بازی، بدون در نظر گرفتن جنسیتی که برای آن انتخاب خواهید کرد) بسیار نسبت به آن چیزی که برای شخصیت گرالت در سری ویچر دیدیم، تأثیرگذارتر است. او در این مورد گفت: هر پروتاگونیست استخوان داری به یک قصه نیازمند است و شخصیتی هم که ما ساخته ایم از این قاعده جدا نیست. با در نظر گرفتن این، انتخاب های بازیکن در شکل گیری شخصیت V نقش مؤثری را ایفا خواهد کرد و فراتر از سطحی است که قبلاً در بازی های قبلی ما تجربه کرده اند. با این که گرالت یک شخصیت حرفه ای و هیولاکشی کهنه کار بود که جهان داخل را می شناخت، اما V تنها یک مزدور برای ایجاد لیگ های بزرگ است. وقتی از این جهت به قضیه نگاه کنید، دید V در مقایسه با دید بازیکن چندان متفاوت نیست؛ هر دو می خواهند با نایت سیتی آشنا شده و تصمیم بگیرند که باید چه حالت و رویکردی مقابل آن داشته باشند. همچنین، ویچکی به طور خلاصه به ارتقاءهایی که Ripper Docs (فروشندگانی که ابزار سایبری مثل مثل اسکنر چشمی می سازند) در اختیار بازیکن قرار می دهد اشاره کرد و گفت:این چیزی است که هنوز مشغول کار روی آن هستیم و خیلی زود است تا وارد جزییات آن بشویم، اما تصمیم هایی که می گیرید، خواه در جریان ساخت کاراکتر باشد یا گیم پلی، مهم و دارای عواقب است. در پایان، نویسنده ی بازی درباره ی ارزش های مهم و مضامینی که بازیکن ها در جریان بازی از طریق کوئست ها و مراحل با آن روبه رو می شوند گفت: شما نمی توانید به داستانی که روی ارزش ها و احساسات جهان شمول انسانی مثل فداکاری، ناراحتی، خلأ، دوستی یا عشق قرار دارد ضربه بزنید. من به شخصه فکر می کنم که این ارزش ها در جهانی که بدن انسان دیگر چیز «مقدسی» نیست و معنای «انسان بودن» محو شده بیشتر از قبل اهمیت دارد. از بازی سایبرپانک 2077 به زودی در نمایشگاه Gamescom 2018 نمایش جدیدی نشان داده خواهد شد، اما این نمایش تنها پشت درهای بسته خواهد بود. البته در نمایشگاه E3 2018 هم دموی یک ساعته ای از بازی پشت درهای بسته نمایش داده شده بود که بعدها مدیر استودیوی سی دی پراجکت رد درباره ی آن شفاف سازی کرد. شما در زومجی می توانید بررسی صحنه به صحنه تریلر بازی سایبرپانک 2077 را مطالعه کنید. علاوه بر این، گمان می رود که این استودیو برای اولین بار به سمت دنیای آنلاین رفته و برای این بازی یک بخش چندنفره طراحی کند.

مطلب با عنوان تصمیمات شما شخصیت V را در بازی Cyberpunk 2077 شکل می‌دهد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصمیمات شما شخصیت V را در بازی Cyberpunk 2077 شکل می‌دهد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون