روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان محتوای داستانی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends معرفی شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

محتوای داستانی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends معرفی شد


رویداد QuakeCon 2018 دقایقی است که کار خود را آغاز کرده است و بتسدا در جریان این مراسم با انتشار تصویری، بسته الحاقی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends را معرفی کرد.

رویداد QuakeCon 2018 دقایقی است که کار خود را آغاز کرده است و بتسدا در جریان این مراسم با انتشار تصویری، بسته الحاقی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends را معرفی کرد.رویداد QuakeCon 2018 هم اکنون در حال برگزاری است و بتسدا اطلاعات و تریلرهای زیادی را چه در مورد بازی های پیش رو و چه در ارتباط با بازی های قبلی خود منتشر کرده است. در جریان این مراسم، قبل از اینکه بتسدا سراغ تریلرهای جدید Doom Eternal و Rage 2 برود، اطلاعاتی از بازی هایی چون The Elder Scrolls Online و همچنین The Elder Scrolls: Legend نیز منتشر کرد که نشان می دهد سازندگان همچنان باقدرت به پشتیبانی از این آثار ادامه می دهند.با اینکه شاید پس از معرفی کوتاه بازی The Elder Scrolls VI در جریان E3 2018 طرفداران شدیدا مشتاق به شنیدن اطلاعات جدیدی از آن باشند، اما در حال حاضر نسخه های آنلاین و لجندز از سری الدر اسکرولز هم بازیکنان نسبتا زیادی به خود جذب کرده اند و معرفی نسخه ای اصلی از این سری هم باعث شده است تا بازیکنان برای اینکه دوباره به حال و هوای الدر اسکرولر بازگردند، سری به این دو بازی بزنند. در همین راستا و برای اینکه بتسدا نیز همچنان محتویات بازی کارتی The Elder Scrolls: Legends را غنی تر از گذشته کند، از محتوای داستانی جدید بازی با نام Isle of Madness رونمایی کرد که در زیر تصویر مربوط به آن را مشاهده می کنید.در حال حاضر اطلاعاتی در مورد جزئیات این محتوای داستانی، مواردی که به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین زمان عرضه آن منتشر نشده است و احتمالا به زودی خبرهای تکمیلی در رابطه با Isle of Madness توسط بتسدا اعلام خواهد شد. نظرات خود را در مورد این بسته الحاقی با ما در میان بگذارید.

مطلب با عنوان محتوای داستانی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends معرفی شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان محتوای داستانی جدید بازی The Elder Scrolls: Legends معرفی شد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون