روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اسکوئر انیکس بازی موبایل Project Echoes را معرفی کرد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اسکوئر انیکس بازی موبایل Project Echoes را معرفی کرد


کمپانی اسکوئر انیکس، بازی نقش‌آفرینی ژاپنی Project Echoes را برای اندروید و iOS معرفی کرد.

کمپانی اسکوئر انیکس، بازی نقش آفرینی ژاپنی Project Echoes را برای اندروید و iOS معرفی کرد.در تازه ترین اخبار بازی موبایل مطلع شدیم که کمپانی اسکوئر انیکس بازی نقش آفرینی ژاپنی Project Echoes را معرفی کرده است که در دنیای افسانه ها جریان خواهد داشت و برای اندروید و iOS منتشر می شود. در حال حاضر پیش ثبت نام بازی Project Echoes در منطقه ژاپن آغاز شده است و اولین شخصیت بازی که دختری با نام Jibril نام دارد.در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این بازی در دست نیست، اما کمپانی Square Enix وعده داده است که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را از این بازی به اشتراک می گذارد. همچنین در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه (۲۰ آگوست) شاهد رونمایی از سه شخصیت دیگر بازی خواهیم بود.کمپانی اسکوئر انیکس روز گذشته گزارش مالی مربوط به سه ماهه اخیر خود را منتشر کرد که از عملکرد ضعیف این کمپانی در بازه زمانی ابتدای آوریل تا انتهای ژوئن حکایت داشت. بخشی از این عملکرد نامطلوب به خاطر بازی های موبایل این کمپانی در سه ماهه اخیر بود و اسکوئر انیکس وعده داد که با انتخاب های حساب شده این شرایط را بهبود می بخشد. نظرات خود را درباره این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

مطلب با عنوان اسکوئر انیکس بازی موبایل Project Echoes را معرفی کرد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اسکوئر انیکس بازی موبایل Project Echoes را معرفی کرد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون