روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان احتمال در انحصار Galaxy Note 9 بودن بازی Fortnite به مدت 30 روز از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

احتمال در انحصار Galaxy Note 9 بودن بازی Fortnite به مدت 30 روز


طبق گزارش‌های جدید، با رونمایی از دستگاه Galaxy Note 9، احتمالا بازی Fortnite به مدت ۳۰ روز در انحصار این فبلت قرار خواهد گرفت.

طبق گزارش های جدید، با رونمایی از دستگاه Galaxy Note 9، احتمالا بازی Fortnite به مدت ۳۰ روز در انحصار این فبلت قرار خواهد گرفت.با توجه به گزارش دو سایت 9to5Google و XDA Developers، به نظر می رسد که نسخه اندروید بازی Fortnite قرار است به مدت ۳۰ روز در انحصار فبلت جدید سامسونگ یعنی Galaxy Note 9 باشد و بعد از آن، برای دیگر دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید منتشر شود. XDA Developers حتی تایید کرده که بازی فورتنایت نقشی پررنگ در ویدیو معرفی گلکسی نوت 9 خواهد داشت و به شکل از قبل نصب شده (Pre-Installed) در اختیار خریداران این محصول قرار خواهد گرفت. همچنین شایعاتی وجود دارد که قلم هوشمند موجود در گلکسی نوت 9 هم در روند بازی تاثیرگذار خواهد بود.در اخبار آمده که با پیش خرید کردن Galaxy Note 9، به حساب شما در بازی فورتنایت ۱۰۰ تا ۱۵۰ V-Bucks (پول رایج در بازی)، واریز خواهد شد؛ البته اگر به این مورد علاقه ندارید، به گفته 9to5Google، یک عدد هدفون AKG بی سیم به پیش خرید کنندگان ارایه می شود.با توجه به این خبر می توان گفت که کمپانی Epic Games همچنان درحال رشد و توسعه ی بازی Fortnite است و انتشار این بازی برای Galaxy Note 9 می تواند به روند پیشرفت بازی مذکور کمک کند. از طرفی کمپانی سامسونگ با هدست واقعیت مجازی Gear VR و Oculus نشان داد که با صنعت بازی های ویدیویی غریبه نیست. تنها مورد که شاید کمی ناامیدکننده باشد این است که بازی به مدت ۳۰ روز در انحصار Galaxy Note 9 خواهد بود و دارندگان دیگر گوشی های اندرویدی احتمالا باید صبر کنند تا این دوره به پایان برسد و بازی در دسترس آن ها هم قرار بگیرد.

مطلب با عنوان احتمال در انحصار Galaxy Note 9 بودن بازی Fortnite به مدت 30 روز از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان احتمال در انحصار Galaxy Note 9 بودن بازی Fortnite به مدت 30 روز از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون