روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شد از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شد

اگر پلتفرمی را سراغ دارید که به سرعت اینستاگرام به روز شود … آ … قطعا نداریم، اگر پلتفرمی را سراغ دارید که نصف سرعت اینستاگرام به روز شوند و قابلیت های جدید و بهبودهای مدام را ارایه کند، به ما معرفی کنید! سه روز پیش بود که به صورت اختصاصی در ترنجی برای شما […]

اگر پلتفرمی را سراغ دارید که به سرعت اینستاگرام به روز شود … آ … قطعا نداریم، اگر پلتفرمی را سراغ دارید که نصف سرعت اینستاگرام به روز شوند و قابلیت های جدید و بهبودهای مدام را ارایه کند، به ما معرفی کنید! سه روز پیش بود که به صورت اختصاصی در ترنجی برای شما نوشتیم قابلیت جدید اینستاگرام برای لایک کامنت و پاسخ به آن مستقیما در تب نوتیفیکیشن ها ارایه شده است. همچنین قابلیت استوری خصوص اینستاگرام را نیز با هم دیدیم. امروز صبح اما دیدیم که جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.اینستاگرام پنج تب (زبانه) روی لبه پایین خود دارد. آخرین آن ها مربوط به پروفایل و تنظیمات آن می شد. پس از این ویژگی پیام خصوصی مستقیم یا دایرکت (DM) به اینستاگرام اضافه شد، یک آیکون روی گوشه بالا و سمت راست برنامه برای آن تدارک دیده شد.به مرور زمان استفاده از دایرکت خیلی بیشتر از پروفایل شد و حالا به نظر می رسد که اینستاگرام ترجیح داده تا جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شود. یعنی حالا همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، آیکون دایرکت روی پنج تب پایین، آخرین گزینه از سمت راست و جایگزین آیکون پروفایل شده و آیکون پروفایل اینستاگرام همانند تصویر زیر به لبه بالا و سمت راست نرم افزار منتقل شده است.آیکون پروفایل اینستاگرامهمچنان البته با سوایپ از راست به چپ وارد بخش دایرکت اینستاگرام می شوید. موضوع قابل توجه دیگر این است که یک پیش نمایش از آخرین پیام دایرکت شما روی تب دایرکت نیز نشان داده خواهد شد که این استفاده از آن را راحت تر می کند.آیا در پروفایل شما هم جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شده است؟ ما در ترنجی روی نسخه ۷۵ اینستاگرام ترنجی این ویژگی را دیدیم. نظر شما چیست؟ به نظر کاربردی و مفید می رسد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شد از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | جایگاه آیکون دایرکت اینستاگرام با پروفایل جا به جا شد از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون