روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | چیپست اپل A12X دارای پردازنده گرافیکی در حد Xbox One S است از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | چیپست اپل A12X دارای پردازنده گرافیکی در حد Xbox One S است

ما می دانیم که چیپست اپل A12X واقعا قدرتمند است. این را نه فقط اپل که روی سن مراسم ۸ آبان خود بلکه بنچمارک ها به ما می گویند. ابتدا از نظر پردازش مرکزی یا همان CPU دیدیم که بنچمارک چیپست اپل A12X روی آیپد پرو ۲۰۱۸ تا ۴۰٪ قوی تر از سرفیس بوک ۲ با […]

ما می دانیم که چیپست اپل A12X واقعا قدرتمند است. این را نه فقط اپل که روی سن مراسم ۸ آبان خود بلکه بنچمارک ها به ما می گویند. ابتدا از نظر پردازش مرکزی یا همان CPU دیدیم که بنچمارک چیپست اپل A12X روی آیپد پرو ۲۰۱۸ تا ۴۰٪ قوی تر از سرفیس بوک ۲ با چیپست Core i7 سری هشت است و سپس چیپست اپل A12X در بنچمارک Antutu امتیاز ۵۵۷ هزار را برای آیپد پرو ۲۰۱۸ ثبت کرد. این ها رکوردهای فوق العاده ای هستند و حالا درباره پردازنده گرافیکی (GPU) هفت هسته ای با معماری اختصاصی اپل A12X صحبت می شود و می گویند که چیپست اپل A12X دارای پردازنده گرافیکی در حد Xbox One S است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.در مصاحبه ای که سایت Ars Technica با Phil Schiller مدیر بازاریابی اپل و Anand Shimpi موسس وب سایت Anandtech داشته است، آن ها معتقدند که عملکرد چیپست اپل A12X بسیار عالی بوده و به خصوص بخش پردازش گرافیکی پیشرفت بسیار ویژه ای پیدا کرده است.درباره پردازنده گرافیکی اپل A12X گفته می شود که تا ۲ برابر قوی تر از چیپست اپل A10X ظاهر شده و این به دلیل آن است که اپل با نگاه به پردازنده های گرافیکی کلاس دسکتاپ، پردازنده گرافیکی این چیپست را توسعه داده است. در مقایسه با نسل های قبلی و البته دیگر محصولات اپل مثل آیفون و مک بوک ها عملکرد پردازنده گرافیکی اپل A12X به قرار زیر است:همانطور که ملاحظه می کنید چیپست اپل A12X در بخش پردازنده گرافیکی (GPU) تا دو برابر قوی تر از اپل A12 در آیفون Xs مکس و تقریبا همین میزان قوی تر از اپل A10X است. در مقایسه با مک بوک پرو ۲۰۱۸ می توان گفت که نصف قدرت آن را دارد و توجه داشته باشید که ما درباره یک لپتاپ در کلاس پرو صحبت می کنیم که ضخیم تر، دارای سیستم خنک کننده و فضای بسیار بیشتر است!به عقیده said Shimpi قدرت گرافیکی چیپست اپل A12X در حد و حدود یک ایکس باکس وان اس (Xbox One S) است، یک کنسول بازی قدرتمند! نظر شما چیست؟ فکر می کنید اپل تا به کجا پیش خواهد رفت و فاصله با رقبا را به کجا می برد؟ اپل می گوید ما نه برای رقابت با رقبا، بلکه برای اینکه ببینیم خودمان تا کجا می توانید پیش برویم، پیشرفت می کنیم (چه جمله بازاریابی طور خفنی عمو شیل!)لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | چیپست اپل A12X دارای پردازنده گرافیکی در حد Xbox One S است از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | چیپست اپل A12X دارای پردازنده گرافیکی در حد Xbox One S است از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون