روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت وان پلاس 6T با آیفون Xr از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | تست سرعت وان پلاس 6T با آیفون Xr

وان پلاس 6T مسلما یکی از مقرون به صرفه ترین پرچمدارهای روز است که می تواند توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کند اما بدون ایراد هم نیست. مثلا شارژ وایرلس را پشتیبانی نمی کند یا مثلا ضد آب نیست. آيفون Xr معنی پرچمدار مقرون به صرفه در نگاه اپل است و باید […]

وان پلاس 6T مسلما یکی از مقرون به صرفه ترین پرچمدارهای روز است که می تواند توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کند اما بدون ایراد هم نیست. مثلا شارژ وایرلس را پشتیبانی نمی کند یا مثلا ضد آب نیست. آیفون Xr معنی پرچمدار مقرون به صرفه در نگاه اپل است و باید گفت که نگاه اپل و نگاه وان پلاس تقریبا ۲۰۰ دلار تفاوت قیمت دارند! امروز می خواهیم تست سرعت وان پلاس 6T با قیمت ۵۵۰ دلار را در مقابل آیفون Xr با قیمت ۷۵۰ دلار داشته باشیم. با ترنجی همراه باشید.به صورت مشخص وان پلاس 6T را می توان حتی سریع تر از آیفون Xr دانست اما رندر 4K که آخر تست گرفته شد علاوه بر اینکه باعث شد تعداد قابل توجه بازی و برنامه در حافظه رم بسته شود، وان پلاس 6T را خیلی عقب انداخت. اشتباه نکنید، ما این برتری چپیست اپل A12 بایونیک اپل روی آیفون Xr را بی اهمیت نمی دانیم اما حقیقت این است که در زندگی روزمره تعداد بسیار اندکی کاربر وجود دارند که بخواهند رندر 4K با موبایلشان بگیرند.در بنچمارک ها می توان گفت چیپست اپل A12 در آیفون Xr بنچمارک GeekBench، متمرکز بر سنجش قدرت پردازنده مرکزی (CPU) را در هم می کوبد اما در بنچمارک Antutu تفاوت زیادی احساس نمی شود. این راهبرد اپل است، هر بار در زمینه ای که قوی تر است روی همان مانور می دهد. در حقیقت این راهبرد همه شرکت هاست. مدت زیادی اپل روی گرافیک مانور می داد و حالا روی پردانده مرکزی! به هر صورت می بینیم که در اجرا برنامه و بازی ها تفاوت نفس گیری وجود ندارد و همان تفاوت جزئی عموما به نفع وان پلاس 6T بود.حاشیه های نمایشگر آیفون Xr مسئله ای است که از همان ابتدا برای ما جالب نبود و در این مقایسه می بینیم که علاوه بر حاشیه نمایشگر، زاویه دید نیز در نمایشگر لیکویید رتینا آیفون Xr نسبت به نمایشگر Optic-AMOLED وان پلاس 6T کمتر است، به گوشه بالا سمت راست آیفون Xr دقت کنید.در بحش سرعت حسگر اثرانگشت وان پلاس 6T مشخصا هنوز حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر در نسخه اپتیکال قرار دارد و سرعت بالایی را ارایه نمی کند اما سیستم تشخیص چهره آن در مقابل با Face ID آیفون Xr سریع تر و در عین حال غیر ایمن تر است.مقایسه آیفون Xr با وان پلاس 6Tنظر شما چیست؟ فکر می کنید انتخاب شما کدام باشد؟ در نظر داشته باشید که وان پلاس 6T بدون هندزفری درون جعبه اما با شارژر سریع Dash Charge ارایه می شود.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت وان پلاس 6T با آیفون Xr از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت وان پلاس 6T با آیفون Xr از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون