روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس

اکسپریا ایکس زد 3 جدیدترین پرچمدار سونی و آیفون XS مکس جدیدترین پرچمدار اپل است. پرچمدارهای سونی از نظر سرعت و عملکرد در اکوسیستم اندروید جز بهترین ها هستند و امروز می خواهیم تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس را با هم ببینیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید. اکسپریا ایکس زد […]

اکسپریا ایکس زد 3 جدیدترین پرچمدار سونی و آیفون XS مکس جدیدترین پرچمدار اپل است. پرچمدارهای سونی از نظر سرعت و عملکرد در اکوسیستم اندروید جز بهترین ها هستند و امروز می خواهیم تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس را با هم ببینیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.اکسپریا ایکس زد 3 نسبت به آیفون Xs مکس سریع تر روشن می شود، در خیلی از نرم افزار و بازی ها اکسپریا ایکس زد 3 کمی سریع تر است ولی آیفون Xs مکس هم فاصله زیادی با آن ندارد. در بنچمارک گیکبنچ چیپست اپل A12 بایونیک هیچ حرفی را باقی نمی گذارد و یک عملکرد درخشان نسبت به اسنپدراگون 845 ارایه می کند.در فیلم برداری شب اما می بینیم که دوربین دوگانه آیفون Xs مکس یک عملکرد فوق العاده برای کنترل نورهای درون صحنه یا جزئیات آسمان دارد که بدون شک فیلم برداری نمونه اپل را بهتر از دوربین تکی اکسپریا ایکس زد 3 قرار می دهد. کیفیت صدای هر دو دستگاه خیلی خوب است اما بلندی صدای آیفون Xs مکس موضوعی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.تفاوت قیمت حدودا 200 دلاری در این بین وجود دارد که پرچمدار سونی ارزان تر است. همچنین اکسپریا ایکس زد 3 از مموری کارت پشتیبانی می کند. نکته قابل توجه دیگر اغراق رنگ های نمایشگر OLED اکسپریا ایکس زد 3 است که در کنار نمایشگر بسیار خوب کالیبره شده آیفون Xs مکس به چشم می آید.نظر شما چیست؟ کدام یک از این دو را می پسندید؟ اکسپریا ایکس زد 3 یا آیفون Xs مکس؟لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | تست سرعت اکسپریا ایکس زد 3 با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون