روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | چهار روز مانده به معرفی گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) با دوربین چهارگانه از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | چهار روز مانده به معرفی گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) با دوربین چهارگانه

به یاد دارید که سه هفته پیش در ترنجی خواندیم دعوتنامه سامسونگ برای 19 مهر منتشر شده و به دلیل 4X روی آن این سوال پیش آمد که دوربین 4 تایی در پیش است؟ البته اینکه پیش از آن شایعه «دوربین 4 گانه برای یکی از موبایل های آتی سامسونگ محتمل است» را هم خوانده بودیم، […]

به یاد دارید که سه هفته پیش در ترنجی خواندیم دعوتنامه سامسونگ برای 19 مهر منتشر شده و به دلیل 4X روی آن این سوال پیش آمد که دوربین 4 تایی در پیش است؟ البته اینکه پیش از آن شایعه «دوربین 4 گانه برای یکی از موبایل های آتی سامسونگ محتمل است» را هم خوانده بودیم، در این سوال بی تاثیر نبود! حالا به نظر می رسد اینستاگرام سامسونگ موبایل ایران رسما تایید می کند که اولین موبایل با دوربین چهارگانه در خانواده گلکسی A9 سامسونگ چهار روز دیگر یعنی ۱۹ مهر رونمایی خواهد شد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.دعوتنامه مراسم Galaxy a9sهمانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، ۴ دوربین نیز دیده می شود. دو هفته پیش بود که ما در ترنجی خواندیم مشخصات دوربین چهارگانه سامسونگ گلکسی A9 Star Pro لو رفت. این مشخصات از قرار زیر است:1- دوربین اصلی 24 مگاپیکسلی2- دوربین دوم تله 10 مگاپیکسلی (احتمالا زوم 2 برابر اپتیکال)3- دوربین سوم فوق عریض 8 مگاپیکسلی (زاویه دید 120 درجه)4- دوربین چهارم 5 مگاپیکسلی برای ثبت عمق میدان (بخوانید نخودی!)همچنین پس از آن شنیدیم که گلکسی A9s و گلکسی A6s به زودی عرضه خواهند شد. پس با حدس کم خطایی می توان گفت اولین موبایل با دوربین چهارگانه سامسونگ گلکسی A9s خواهد بود!آنطور که پیداست سامسونگ گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) را با دوربین چهارگانه نه فقط برای بازار چین، که به صورت گسترده و جهانی ارایه خواهد کرد و بازار کشور ما، ایران هم برای آن اهمیت ویژه ای دارد. تا آنجا که من مطلع هستم، این تیزر اولین بار در اینستاگرام سامسونگ موبایل ایران دیده شده است.نظر شما چیست؟ فکر می کنید به فکر خرید این میان رده لوکس سامسونگ باشید؟ در پایان با تشکر از کاربر ترنجی با نام کاربری «Amin» برای مطلع کردن ما.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | چهار روز مانده به معرفی گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) با دوربین چهارگانه از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | چهار روز مانده به معرفی گلکسی ای ۹ اس (Galaxy A9s) با دوربین چهارگانه از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون