روی خط خبر

  • خبرها
  • ترنجی
  • ترنجی | مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6

بیش از یک ماه پیش بود که شیائومی POCOphone F1 با اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمت ۳۰۰ دلار رسما معرفی شد و این دستگاه به دلیل قیمت خوبش توجهات زیادی را به خود جلب کرد. پس از تست سرعت آیفون Xs مکس با پوکوفون F1 که نتیجه حیرت انگیزی به جای گذاشته شد، حالا مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل […]

بیش از یک ماه پیش بود که شیائومی POCOphone F1 با اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمت ۳۰۰ دلار رسما معرفی شد و این دستگاه به دلیل قیمت خوبش توجهات زیادی را به خود جلب کرد. پس از تست سرعت آیفون Xs مکس با پوکوفون F1 که نتیجه حیرت انگیزی به جای گذاشته شد، حالا مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 را با هم خواهیم داشت، در ادامه با ترنجی همراه باشید.اصلا می دانستید که دوربین اصلی شیائومی پوکوفون اف 1 (POCOphone F1) فوکوس دوال پیکسل دارد؟ آ … خب من که نمی دانستم ولی حالا می دانیم و آنطور که مشخص است، مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 به عملکرد درخشان پوکوفون اف 1 همراه است. همانطور که دیدید در مقایسه با گلکسی اس 9 عملکرد بسیار نزدیکی مشاهده شده و حتی مقداری بسیار کم، پوکوفون اف 1 سریع تر بود! در مقایسه با وان پلاس 6 اما کاملا تفاوت سرعت در شرایط نوری ضعیف، مشخص است.همانطور که می دانید پرچمدارهای سامسونگ از زمان گلکسی اس 7 توانایی فوکوس فوق سریع دوال پیکسل را دارند و حالا امسال این فناوری روی تعداد بیشتری از موبایل ها قرار گرفته است. شیائومی پوکوفون اف 1 یکی از این دستگاه هاست ولی وان پلاس 6 هنوز این توانایی را ندارد!نظر شما چیست؟ به نظر می رسد هر چند شاید خروجی دوربین شیائومی پوکوفون اف 1 خیلی درجه یک نباشد، اما حداقل فوکوس سریع و قابل اعتمادی را ارایه خواهد کرد! بد نیست در این ویدیو به عمق رنگ مشکی نمایشگر IPS پوکوفون اف 1 و نمایشگر AMOLED وان پلاس 6 و گلکسی اس 9 هم توجه کنید!لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه سرعت فوکوس دوال پیکسل شیائومی پوکوفون اف 1 با گلکسی اس 9 و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون