روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه نزدیک به نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | نگاه نزدیک به نوکیا 7.1 (Nokia 7.1)

نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) میان رده جدید HMD است که به نوعی یک میان رده لوکس هم به شمار می رود. کیفیت ساخت خوبی دارد، نمایشگر آن پشتیبانی از فناوری HDR10 را دارد و دوربین دوگانه نیز به شما بهانه ای نمی دهد که حداقل روی کاغذ درباره دوربین آن شکایتی داشته باشید، البته با […]

نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) میان رده جدید HMD است که به نوعی یک میان رده لوکس هم به شمار می رود. کیفیت ساخت خوبی دارد، نمایشگر آن پشتیبانی از فناوری HDR10 را دارد و دوربین دوگانه نیز به شما بهانه ای نمی دهد که حداقل روی کاغذ درباره دوربین آن شکایتی داشته باشید، البته با توجه به رده قیمتی! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاه نزدیک به نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) داشته باشیم.نوکیا 7.1 در درجه اول کیفیت ساخت خوبی دارد. برای یک میان رده بدنه شیشه ای و فلزی می تواند انتخاب جذابی باشد. البته من لبه های آلومینیومی دستگاه را که رنگ نارنجی بود را دوست ندارم اما به نوعی امضای طراحی نوکیا است! دوربین دوگانه حسابی برجسته است و تا حدودی من را به یاد گلکسی اس 6 می اندازد با این تفاوت که اینجا قاب دوربین دوگانه همراه با فلاش خیلی کشیده است!نمایشگر نوکیا 7.1 یکی دیگر از نقاظ قوت این دستگاه است که با فناوری PureDisplay ارایه شده و اگر بپرسید این یعنی چه، باید بگوییم که همان پشتیبانی از استاندارد HDR10 است! اینجا بریدگی نمایشگر هم وجود دارد اما آزاردهنده تر از آن شاید حاشیه زیادی لبه پایین باشد. به صورت کلی اینکه نوکیا 7.1 می تواند محتوای SDR یا به HDR تبدیل کند خود یک ویژگی قابل توجه است.در نهایت مشخصات سخت افزاری نوکیا 7.1 از جمله چیپست اسنپدراگون 636 و اندروید 8.1 به همراه باتری 3060 میلی آمپری می توانند تجربه کاربری خوبی را برای شما ایجاد کنند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید نوکیا 7.1 دستگاه وسوسه برانگیزی باشد؟لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه نزدیک به نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه نزدیک به نوکیا 7.1 (Nokia 7.1) از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون