روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس

بله، پیکسل 3 ایکس ال هنوز رسما معرفی نشده و هفدهم مهرماه یعنی چهارشنبه به صورت رسمی ارایه می شود ولی با توجه به حجم لو رفتن های آن، این تیتر که خواندید اصلا موضوع بعیدی نیست! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس را با […]

بله، پیکسل 3 ایکس ال هنوز رسما معرفی نشده و هفدهم مهرماه یعنی چهارشنبه به صورت رسمی ارایه می شود ولی با توجه به حجم لو رفتن های آن، این تیتر که خواندید اصلا موضوع بعیدی نیست! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس را با هم داشته باشیم.صحنه اولپیکسل 3 ایکس الآیفون Xs مکسدر صحنه اول که شرایط نوری ضعیف داخلی همراه با نور مصنوعی است، به گفته ثبت کننده تصاویر دوربین آیفون Xs مکس توانسته تراز رنگ سفید صحیح تری را از خود به جای بگذارد. پیکسل 3 ایکس ال در مقابل تصویر سردتری را ثبت کرده که شاید به نظر این دستگاه صحیح تر بوده است. توجه داشته باشید که همیشه تراز رنگ سفید یکی از مهم ترین موارد در انتقال حس محیط است و باید صحیح تنظیم شود.صحنه دومپیکسل 3 ایکس الآیفون Xs مکساینجا به نظر می رسد که دوربین آیفون Xs مکس بر خلاف عادت عکاسی که از آن در ذهن ما شکل گرفته، کاملا اوراکسپوز شده و کنترل نورهای متععد مصنوعی درون محیط برای سخت شده است. دوربین پیکسل 3 ایکس ال همانند نسل پیشین خود یعنی پیکسل 2 ایکس ال بسیار عالی توانسته نورهای مختلف را کنترل کند و می توانم بگویم یکی از دلنشین ترین خروجی هایی که با هر دوربینی (بدون ویرایش) از چنین صحنه ای می توانید ثبت کنید، همان HDR فوق العاده پیکسل 3 ایکس ال است.به صورت کلی قطعا می توان گفت که دوربین پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) می تواند یکی مطرح ترین گزینه های روی میز باشد اما لجاجت گوگل (واقعا هیچ دلیل دیگری برای آن پیدا نمی کنم) در استفاده از تنها یک دوربین، واقعا می تواند دوست نداشتنی باشد!نظر شما چیست؟ پیش از این ما در ابرلو رفتن پیکسل 3 ایکس ال خروجی هایی از دوربین آن دیده بودیم و دیشب نیز بسته بندی نهایی آن مشخص شد! حتی اگر بخواهم کمی از آینده برای شما بنویسم، امشب بنچمارک Antutu پیکسل 3 ایکس ال را نیز در ترنجی خواهید دید!لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | مقایسه دوربین پیکسل 3 ایکس ال با آیفون Xs مکس از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون