روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL)

دیگر به این نمی شود گفت لو رفتن یا شایعه! این واقعا نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) است که از Engadget منتشر شده و در حالی که گوگل 17 مهرماه را برای معرفی رسمی پرچمدارهای 2018 خود انتخاب کرده، فروشگاهی در هنگ کنگ در حال حاضر پیکسل 3 ایکس ال […]

دیگر به این نمی شود گفت لو رفتن یا شایعه! این واقعا نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) است که از Engadget منتشر شده و در حالی که گوگل 17 مهرماه را برای معرفی رسمی پرچمدارهای 2018 خود انتخاب کرده، فروشگاهی در هنگ کنگ در حال حاضر پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) می فروشند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این ویدیو نگاه نزدیک کوتاه را ببینیم.قاب پشتی پیکسل 3 ایکسخب، اجازه بدهید با نکات جدید این شایعه با هم آغاز کنیم. دوربین تکی؟! آ … نه! به نظر من قاب پشتی پیکسل 3 ایکس کاملا شیشه ای است اما هنوز رسما به آن اشاره ای نشده است. همانطور که در تصویر می بینید، فقط بخش اعظمی از قاب شیشه ای پشتی مات است و این تصور به وجود می آید که شاید پیکسل 3 ایکس ال همانند پیکسل 2 ایکس ال بدنه شیشه ای-فلزی دارد اما حقیقت این است که وسط قاب پشتی پیکسل 3 ایکس ال شبیه به شیشه مات دیده شده در اکسپریا زد 5 است! همانطور که مشخص است، گوشه هایی که به بدنه می رسد، شیشه ای است. در نماهای زیر می توانید این موضوع را بهتر ببینید:می توانم بگویم پیکسل 3 ایکس ال واقعا زیباست اما فقط از پشت! موضوع دیگر که شاید اصلا اهمیتی نداشته باشد اما توجه طراحان گوگل به این موارد زیر همواره برای من دوست داشتنی بوده، زیر بسته بندی پیکسل 3 ایکس ال است. هر چند دیروز بود که بسته بندی پیکسل 3 ایکس ال لو رفت اما این موضوع در آن مشخص نبود، تصویر زیر را ببینید:بسته بندی پیکسل 3 ایکس الاین ویدیو نگاه نزدیک یک موضوع نامشخص دیگر درباره پیکسل 3 ایکس ال را نیز مشخص می کند و آن حجم باتری این دستگاه است. گوگل باتری پیکسل 3 ایکس ال را 3723 میلی آمپر در نظر گرفته که برای این موبایل 6.3 اینچی (طبق بنچمارک) مناسب باشد. حافظه 4 گیگابایتی رم و چیپست اسنپدراگون 845 را نیز از قبل برای پیکسل 3 ایکس ال انتظار داشتیم:باتری پیکسل 3 ایکس البه جز این باید گفت ویژگی اکتیو اج (Active Edge) که خرید گوگل از HTC است، پس از پیکسل 2 ایکس ال، اینجا نیز در پیکسل 3 ایکس ال حضور دارد. به صورت کلی باید بار دیگر انزجار خود را از طراحی جلویی پیکسل 3 ایکس ال ابراز دارم! پیکسل 3 ایکس ال را در کنار وان پلاس 6 ببینید:واقعا چرا گوگل؟! بدون شک این اصلا آن طراحی این نیست که برای یک شرکت پیشرو که ادعای رقابت با اپل دارد نیست، حتی وقتی پیکسل 3 ایکس ال در کنار وان پلاس 6 می بینید، یک دستگاه عقب افتاده را شاهد هستید! حاشیه لبه پایین در بیشتری حد خود است و حتی شاید از حاشیه لبه پایین نوکیا 7.1 هم بیشتر باشد! بریدگی نمایشگر نیز … من چیزی نمی گویم، تصویر زیر را ببینید:درست است که این بریدگی نمایشگر یک دوربین دوگانه سلفی را دربرگرفته است اما آیا واقعا دلیل محکمی برای عمق زیاد بریدگی نمایشگر است؟ دوربین سلفی پیکسل 3 ایکس ال در سه حالت فوق عریض، عادی و نمای بسته چهره می تواند عکاسی کند که خود جالب توجه است:به هر حال فکر می کنم برای مطلب معرفی پیکسل 3 ایکس ال لینک های همین مطالب را برای شما قرار بدهم! پیش از دعوت کردن شما به تماشای ویدیو نگاه نزدیک به پیکسل 3 ایکس ال، نظر شما را درباره آن جویا می شوم.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | نگاه اولیه به گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون