روی خط خبر

  • خبرها
  • ترنجی
  • ترنجی | پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) در ویدیویی لو رفت، باتری 3430 میلی آمپری

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) در ویدیویی لو رفت، باتری 3430 میلی آمپری از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) در ویدیویی لو رفت، باتری 3430 میلی آمپری

دو روز پیش بود که در ترنجی آنباکسینگ پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) و هندزفری های پیکسل باد طور سیمی آن را دیدیم. امروز اما از همان منبع روسی ویدیویی منتشر شده که می توان دستگاه را دید و برخی مشخصات را درباره آن مرور کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا پیکسل 3 […]

دو روز پیش بود که در ترنجی آنباکسینگ پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) و هندزفری های پیکسل باد طور سیمی آن را دیدیم. امروز اما از همان منبع روسی ویدیویی منتشر شده که می توان دستگاه را دید و برخی مشخصات را درباره آن مرور کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) را در ویدیویی که لو رفته و باتری 3430 میلی آمپری را نشان می دهد، ببینیم.ما تقریبا مطمئن هستیم که تاریخ رسمی معرفی پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال احتمالا 12 مهر باشد. تا آن روز هنوز فاصله زیادی وجود دارد اما آنباکسینگ پیکسل 3 ایکس ال و ویدیویی که از آن لو رفته شاید تاریخی زودتر را به ما نشان دهد که البته هنوز هیچ روز مشخصی برای آن عنوان نشده است.در این ویدیو پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) را با آن بریدگی نمایشگر کاملا زشت می بینید که اندروید 9 (اندروید پای) را اجرا می کند. می گوییم زشت چون اگر قرار باشد روی پیکسل 3 ایکس ال ویدیو ببینید، بازی کنید و نخواهید که محتوا زیر بریدگی نمایشگر باشد، باید به راستای این ناچ عمیق، نمایشگر خاموش شود. این در حالتی است که عمق ناچ با حاشیه پایین برابر نیست و این سبب یک عدم تقارن کاملا زشت می شود، واقعا چرا گوگل؟!واقعا چرا گوگل؟!منبع مطلب بر اساس چگالی پیکسلی (494PPi) و رزلوشن (1440×2960) حدس می زند که اندازه نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال برابر 6.7 اینچ باشد اما ما فکر می کنید عدد 6.5 اینچ برای آن مناسب تر باشد، به هر حال! همچنین باتری 3430 میلی آمپری برای Pixel 3 XL برای تامین انرژی اسنپدراگون 845 در نظر گرفته شده که این چیپست با 4 گیگابایت حافظه رم (گوگل!) و 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است.دوربین پیکسل 3 ایکس ال تنها یک دوربین 12 مگاپیکسلی است، آن هم در عصر موبایل ها و شایعات موبایل های با دوربین سه گانه! نظر شما درباره پیکسل 3 ایکس ال چیست؟ فکر می کنید دستگاه جذابی باشد؟لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) در ویدیویی لو رفت، باتری 3430 میلی آمپری از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | پیکسل 3 ایکس ال (Pixel 3 XL) در ویدیویی لو رفت، باتری 3430 میلی آمپری از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون