روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شد، پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شد، پشت سر آیفون X و وان پلاس 6

هر چند این بنچمارک ها هنوز کامل نیستند و روی نسخه نهایی گلکسی نوت 9 هم اجرا نشده اند اما به هر حال بررسی آن ها خالی از لطف نیست. بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شده و می گوید که پرچمدار 1000 دلاری سامسونگ پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 قرار […]

هر چند این بنچمارک ها هنوز کامل نیستند و روی نسخه نهایی گلکسی نوت 9 هم اجرا نشده اند اما به هر حال بررسی آن ها خالی از لطف نیست. بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شده و می گوید که پرچمدار 1000 دلاری سامسونگ پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 قرار دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.بنچمارک گلکسی نوت 9در بخش چند هسته ای بنچمارک مشهور Geekbench 4 گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدارگون 845 بالاتر از گلکسی اس 9 پلاس قرار می گیرد و از نسل قبلی خود یعنی گلکسی نوت 8 خیلی بهتر است اما به بنچمارک آیفون X و وان پلاس 6 توجه کنید! آیفون X همان دستگاهی است که همزمان با گلکسی نوت 8 ارایه شد و به زودی نسل جدید آن معرفی می شود اما هنوز پرچمدارهای سامسونگ توان شکست دادن آن را حداقل در بحث پردازنده ندارند.بنچمارک گلکسی نوت 9در بنچمارک 3D Mark Slingshot Extreme 3.1 اما که برای بررسی عملکرد پردازنده گرافیکی است، وان پلاس 6 با رزلوشن FHD+ و پردازنده یکسان با گلکسی نوت 9 بالاتر از آن و حتی بالاتر از آیفون X قرار می گیرد تا دوباره گلکسی نوت 9 سومین جایگاه را از آن خود کند و بالاتر از گلکسی اس 9+ بایستد!دراین بنچمارک ها باید دقت کنید که وان پلاس 6 نسخه 8 گیگابایتی مورد تست قرار گرفته است. همچنین گلکسی نوت 9 با اگزینوس 9810 قطعا نتایج درخشان تری را ثبت خواهد کرد اما حتی اگر از آیفون X با چیپست اپل A11 بایونیک عبور کند، آیفون های 2018 با چیپست اپل A12 از روی آن عبور خواهند کرد!نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تفاوت های نسبتا اندک، چقدر اهمیت دارد؟ آیا تمام موبایل به بنچمارک آن است؟لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شد، پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | بنچمارک گلکسی نوت 9 نسخه اسنپدراگون 845 منتشر شد، پشت سر آیفون X و وان پلاس 6 از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون