روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | ویدیو کوتاهی از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفت از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | ویدیو کوتاهی از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفت

تا کنون رندر و تصویری چند از گلکسی نوت ۹ (Galaxy Note 9) دیده ایم و تقریبا می دانیم طراحی آن به چه شکل است اما ویدیویی از آن منتشر نشده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به ویدیو کوتاهی که از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفته داشته باشیم. همانطور که در […]

تا کنون رندر و تصویری چند از گلکسی نوت ۹ (Galaxy Note 9) دیده ایم و تقریبا می دانیم طراحی آن به چه شکل است اما ویدیویی از آن منتشر نشده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به ویدیو کوتاهی که از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفته داشته باشیم.همانطور که در این ویدئو نیز می بینید طراحی مشابه با گلکسی نوت ۸ را برای گلکسی نوت ۹ نیز انتظار داریم. هرچند که حدس می زنیم این ویدئو مربوط به یک گلکسی نوت ۹ واقعی نباشد اما طراحی آن شبیه به چیزی که در شایعات قبلی دیده ایم. منظور ما از اینکه این دستگاهی گلکسی نوت ۹ واقعی نیست این است که احتمالا در حال تماشای یک ماکت گلکسی نوت ۹ هستیم یا یک نمونه چینی ارزان قیمت که اصطلاحاً به آن کپی گفته می شود در فیلم وجود دارد.به هرحال نمای جلو چون نمایشگر خاموش است نمی تواند به ما بگوید که این گلکسی نوت ۹ همان گلکسی نوت ۹ واقعی است اما نمای پشتی با توجه به چینش دوربین دوگانه و حسگر اثر انگشت، طراحی ای که از گلکسی نوت ۹ انتظار داریم را نمایش می دهد. پیش از این در ترنجی خواندیم که درباره طراحی گلکسی نوت ۹ یک ناامیدی بزرگ وجود دارد و آن ضخامت بالای ۹ میلیمتر آن است. همچنین از نظر عرض نیز شاهد چند میلیمتر بیشتر هستیم که این سبب عدم خوشدستی به اندازه گلکسی نوت ۸ می شود.نظر شما چیست؟ فکر می کنید این ویدئو از یک گلکسی نوت ۹ واقعی گرفته شده است؟ این طراحی گلکسی نوت ۹ باشد (که هست) نظر شما درباره طراحی آن چیست؟لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | ویدیو کوتاهی از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفت از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | ویدیو کوتاهی از گلکسی نوت ۹ مشکی لو رفت از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون