روی خط خبر

موضوع: خبرها منبع: ترنجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترنجی | آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترنجی | آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

از قدیم گفته اند “دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد” و درباره سونی این موضوع همیشه صدق می کند. هر چند اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم خیلی بی سر و صدا و کاملا بیرون از برنامه رونمایی شد و از این بابت که غافلگیر شدیم خوشحالیم اما عرضه دیرهنگامش به بازار و غیبت […]

از قدیم گفته اند “دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد” و درباره سونی این موضوع همیشه صدق می کند. هر چند اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم خیلی بی سر و صدا و کاملا بیرون از برنامه رونمایی شد و از این بابت که غافلگیر شدیم خوشحالیم اما عرضه دیرهنگامش به بازار و غیبت آن از بازار ایران می تواند ناامیدکننده باشد. البته این ها نباید ما را از دیدن ویدیو آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم باز بدارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم سونی اولین پرچمدار با دوربین دوگانه خود را چطور و با چه وسایلی به بازار عرضه می کند.به صورت کلی نه فقط ما، بلکه هر کسی که ویدیوهای این منبع یعنی Phone Battles را دیده می تواند با درصد بالایی گرایش او به سونی را برای شما تایید کند. حتی او معتقد است که طراحی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم به دلیل ضخامت بالا و وزن زیاد نسبت به اکسپریا ایکس زد پریمیوم یک عقب گرد است. به این ها نمایشگر پر حاشیه را هم اضافه کنید تا بهتر بفهمید چرا اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم برای اون نسبت به گلکسی اس 9 پلاسی که با آن ویدیو را ضبط کرده است یا اوپو فایند ایکس که نشان داد، جذاب نیست.آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیومهمانطور که در تصویر بالا می بینید، کابل USB Type C، شارژری که درباره سریع بودن آن صحبتی نمی شود اما به نظر می رسد شارژر سریع باشد و هدفونی که باز هم درباره آن صحبت نمی شود اما به نظر می رسد خوب باشد، از جمله مواردی است که همراه اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم است! البته از یاد نبرید که اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم بدون جک 3.5 میلی متری هدفون عرضه شده و سونی یک دانگل زیر شارژر برای تبدیل USB Type C به جک 3.5 میلی متر هدفون در نظر گرفته است.آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیومنظر شما درباره اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم چیست؟ به نظر می رسد لوازم جانبی همراه آن خوب است، بسته بندی شبیه به نسل های پیش اما مانند اکسپریا ایکس زد 2 با رنگ تیره و در نهایت طراحی خود دستگاه جذاب نیست.اگر ویدیو را دیده باشید، می بینید که این دستگاه همانند توصیف ما در ترنجی برای آنر 8 یا میت 10، دقیقا “راه می رود” و روی هر سطحی بگذاریدش، زمانش مهم نیست اما بالاخره از آن جا تکان می خورد! این مشکل را سامسونگ با اضافه کردن یک لایه مخصوص کم شدن سُر بودن شیشه و یک لایه دیگر برای جذب کمتر اثرانگشت برطرف کرده است اما هنوز شرکت های دیگری که موبایل شیشه ای می سازند، به آن توجهی ندارند!لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترنجی | آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم از وب سایت ترنجی toranji با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترنجی | آنباکسینگ اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم از وب سایت ترنجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ترنجی toranji مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون