روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه اکانت توییتر خود را غیرفعال کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه اکانت توییتر خود را غیرفعال کنیم ؟

توییتر می تواند منبعی برای مشاهده اخبار جدید ، توییت های دوستان و … باشد . در عین حال ، اگر از این برنامه راضی نیستید می توانید اکانت توییتر خود را غیرفعال کنید با تک تیپ همراه باشید . اگر آماده غیر فعال کردن حساب توییتر خود هستید ، می توانید به راحتی در […]

نوشته چگونه اکانت توییتر خود را غیرفعال کنیم ؟
#ایران - #تکنولوژی

توییتر می تواند منبعی برای مشاهده اخبار جدید ، توییت های دوستان و … باشد . در عین حال ، اگر از این برنامه راضی نیستید می توانید اکانت توییتر خود را غیرفعال کنید با تک تیپ همراه باشید .اگر آماده غیر فعال کردن حساب توییتر خود هستید ، می توانید به راحتی در چند مرحله در مرورگر وب ، اندروید یا آیفون خود این کار را انجام دهید .بیشتر بدانید :چگونه از حساب یا اکانت توییتر خود خارج شویم؟(حذف تمام دستگاه ها از توییتر)آموزش غیرفعال کردن اکانت توییتر در اندروید و آیفونابتدا برنامه توییتر را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید. برای دسترسی به منوی اصلی ، به سمت راست بکشید .در پایین نزدیک منو ، گزینه ” Settings and privacy ” را انتخاب کنید.در بخش ” Settings and Privacy ” ، گزینه ” Account ” را درست زیر دسته توییتر خود انتخاب کنید.در بخش ” Account ” ، به انتهای صفحه بروید و روی گزینه ” Deactivate your account ” ضربه بزنید.5- سه مرحله بعدی مشابه یکدیگر هستند ، از پنجره باز شده تأیید کنید که واقعاً مایل به غیرفعال کردن حساب توییتر خود هستید. پس از رسیدن به منوی ” Deactivate your account ” ، توییتر به شما امکان می دهد داده های خود را دانلود کنید ، یا اینکه کدام حساب را که می خواهید حذف کنید تغییر دهید . در پایین همین صفحه ، گزینه” Deactivate ” را با حروف قرمز پیدا خواهید کرد . اگر می خواهید ادامه دهید ، روی آن ضربه بزنید .در مرحله بعد از شما خواسته می شود رمز عبور توییتر خود را وارد کنید. (اگر رمز اکانت تویتتر خود را نمی دانید ، رمز حساب توییتر خود را ریست کنید .) این کار را انجام دهید ، سپس روی گزینه ” Deactivate ” در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید . هنگامی که رمز تان را وارد کردید ، این گزینه پررنگ خواهد شد .یک پنجره پا اپ برای شما به نمایش در خواهد آمد غیرفعال کردن حساب خود را تکمیل کنید. به یاد داشته باشید: بعد از غیرفعال کردن حساب ، توییتر 30 روز فرصت می دهد تا دوباره حساب خود را فعال کنید. اگر می خواهید ادامه دهید ،گزینه ” Yes, deactivate ” را فشار دهید . پس از غیرفعال شدن حساب ، شما را به صفحه ورود به سیستم توییتر منتقل می کند . آموزش غیرفعال کردن حساب توییتر با مرورگربرای غیر فعال کردن حساب توییتر با مرورگر ابتدا به سایت توییتر بروید و وارد حساب خودتون بشید . سپس از پنل سمت چپ گزینه “more” را انتخاب کنید .سپس به بخش ” Settings and privacy ” بروید و گزینه ” Account ” را انتخاب کنید . پایین صفحه گزینه ” Deactivate your account ” را مشاهده میکنید آن را انتخاب کنید .در این بخش مقررات و قوانین رو برای شما نمایش می دهد سپس گزینه ” Deactivate ” را انتخاب کنید .در پنجره باز شده باید پسورد اکانت توییتر خود را وارد کنید تا بتوانید اکانت خود را غیرفعال کنید ، سپس گزینه ” Deactivate ” را انتخاب کنید .اولین امتیاز دهنده باش! 🙂

برچسب ها:

مطلب با عنوان چگونه اکانت توییتر خود را غیرفعال کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه اکانت توییتر خود را غیرفعال کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون