روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش آپدیت کردن کروم بوک ( chromebook ) مرحله به مرحله از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش آپدیت کردن کروم بوک ( chromebook ) مرحله به مرحله

کروم بوک ها معمولا نسبت به دستگاه های مک یا ویندوز جذابیتی ندارند ، اما Chromebook ها گزینه های بسیار خوبی برای خرید هستند زیرا آنها سریع بوت می شوند ، ایمن تر و معمولاً ارزان قیمت تر هستند. به روزرسانی دستگاه های Chromebook راحت است ، فقط باید بارگیری و نصب کنید که این فرآیند […]

نوشته آموزش آپدیت کردن کروم بوک ( Chromebook ) مرحله به مرحله
#ایران - #تکنولوژی

کروم بوک ها معمولا نسبت به دستگاه های مک یا ویندوز جذابیتی ندارند ، اما Chromebook ها گزینه های بسیار خوبی برای خرید هستند زیرا آنها سریع بوت می شوند ، ایمن تر و معمولاً ارزان قیمت تر هستند. به روزرسانی دستگاه های Chromebook راحت است ، فقط باید بارگیری و نصب کنید که این فرآیند چند دقیقه طول می کشد و در این مدت میتوانید با کروم بوک خود کار کنید.در ادامه ،تک تیپ قدم به قدم به شما آموزش می دهد که چگونه کروم بوک خود را به روز کنید .برای به روزرسانی chromebook مراحل زیر را دنبال کنید :1) Chromebook خود را از طریق وای فای به اینترنت وصل کنید.2) روی تنظیمات در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.3) روی نماد چرخ دنده در کنار نماد قفل در بالای تنظیمات کلیک کنید.4) در قسمت ستون سمت چپ About Chrome OS کلیک کنید.5) بر روی دکمه Check for updates کلیک کنید.6) پس از پایان دانلود ، Restart را بزنید.بیشتر بدانید :بررسی ویژگی های لپ تاپ پیکسل بوک گوگل ( PixelBook )برطرف کردن مشکلات آپدیت کردن کروم بوکاگر به روزرسانی کروم بوک شما کامل نشده است ، مراحل زیر را امتحان کنید تا مشکل اپدیت کروم بوک برطرف شود . Chromebook خود را بعد از هر مرحله آپدیت کنید تا ببینید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر .Chromebook خود را خاموش کنید ، سپس آن را دوباره روشن کنید.اگر برای به روزرسانی کروم بوک خود از داده های تلفن همراه استفاده می کنید و مشکل دارید . به جای آن از اینترنت وای فای یا کابل اترنتاستفاده کنید.اگر در اتصال کروم بوک خود به اینترنت مشکل دارید ، مقاله رفع مشکلات اینترنترا بخوایند .Chromebook خود را مجدداً تنظیم کنید.0.000

برچسب ها:

مطلب با عنوان آموزش آپدیت کردن کروم بوک ( chromebook ) مرحله به مرحله از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش آپدیت کردن کروم بوک ( chromebook ) مرحله به مرحله از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون