روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه بیلد نامبر موبایل و نسخه سیسیتم عامل (اندروید و ios) را پیدا کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه بیلد نامبر موبایل و نسخه سیسیتم عامل (اندروید و ios) را پیدا کنیم ؟

بولد موبایل   آیا می دانید شماره ساخت یا نسخه OS دستگاه شما چیست؟ اگر نمی دانید کافی است مقداری وقت بگذارید و بدون هیچ هزینه ای بررسی کنید که سیستم عامل شما چیست. دانستن بیلد نامبر و نوع سیستم عامل گوشی کار بی فایده ای نیست و باعث می شود شما اطلاعات بیشتری در […]

نوشته چگونه بیلد نامبر موبایل و نسخه سیسیتم عامل (اندروید و ios) را پیدا کنیم ؟
#ایران - #تکنولوژی

آیا می دانید شماره ساخت یا نسخه OS دستگاه شما چیست؟ اگر نمی دانید کافی است مقداری وقت بگذارید و بدون هیچ هزینه ای بررسی کنید که سیستم عامل شما چیست. دانستن بیلد نامبر و نوع سیستم عامل گوشی کار بی فایده ای نیست و باعث می شود شما اطلاعات بیشتری در مورد گوشی خود کسب کنید. روش های مختلفی وجود دارد و ما ساده ترین روش را درتک تیپ به شما آموزش خواهیم داد. برای دانستن نسخه سیستم عامل یا بولد نامبر موبایل خود ، ادامه مطلب را بخوانید.پیدا کردن بیلد یا بولد در اندرویدبرای فهمیدن نسخه اندروید و شماره ساخت مراحل زیر را دنبال کنید :1) به صفحه اصلی بروید و روی دکمه منو تلفن خود ضربه بزنید.2) ممکن فهرست تلفن هوشمند شما متفاوت باشد اما احتمالاً گزینه Settings را پیدا خواهید کرد. همچنین ممکن است گزینه های تنظیمات مختلفی در تلفن شما وجود داشته باشد. یکی را انتخاب کنید که بتوانید تنظیماتی مانند بلوتوث ، تنظیمات APN یا Wi-Fi را ویرایش کنید. اگر این موارد را پیدا کنید ، احتمالاً در مسیر درستی قرار گرفته اید.3) حالا به دنبال گزینه “About Phone” یا “درباره تلفن” باشید. این گزینه در اکثر تلفن های هوشمند یکسان است بنابراین نیازی به نگرانی نیست زیرا آن را به آسانی پیدا خواهید کرد.4) پس از کلیک کردن برروی این گزینه ، اکنون جزئیاتی در مورد تلفن هوشمند خود را پیدا خواهید کرد. در برخی از تلفن ها ، اطلاعات تلفن ممکن است به شبکه ، هویت تلفن ، باتری ، سخت افزار ، نرم افزار و دسته بندی های قانونی طبقه بندی شوند. سعی کنید در داخل دسته نرم افزارها جستجو کنید تا جزئیاتی از قبیل نسخه اندرویدی ، شماره نرم افزار یا شماره ساخت موبایل، نسخه هسته و غیره را پیدا کنید.این تمام کاری است که شما باید انجام دهید. اگر به دنبال به روزرسانی در نسخه سیستم عامل خود هستید ، دانستن شماره ساخت و نسخه سیستم عامل بسیار مفید خواهد بود. فقط آن را در اینترنت جستجو کنید و قطعا از آنچه پیدا خواهید کرد لذت خواهید برد. همچنین ممکن است بخواهید گوگل پلی را بررسی کنید تا متوجه شوید که چه برنامه هایی برای نسخه سیستم عامل دستگاه شما در دسترس است.نسخه نرم افزار آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ خود را پیدا کنیدبرای پیدا کردن نسخه سیستم عامل نصب شده در آیفونو آیپد خود ، به Settings دستگاه و بخش Genral بروید ، سپس روی About ضربه بزنید .در آیپاد ، آیپاد کلاسیک ، آیپاد نانو یا آیپاد مینی خود را مشاهده کنیددکمه منو را چندین بار فشار دهید تا منوی اصلی ظاهر شود.به Settings دستگاه ، سپس About را انتخاب کنید.نسخه نرم افزار دستگاه شما باید در این صفحه نمایش داده شود. در iPod nano (نسل 3 یا 4) و iPod Classic ، دو بار دکمه Center را روی صفحه About فشار دهید تا نسخه نرم افزار را ببینید.بیشتر بدانید :0.000

برچسب ها:

مطلب با عنوان چگونه بیلد نامبر موبایل و نسخه سیسیتم عامل (اندروید و ios) را پیدا کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه بیلد نامبر موبایل و نسخه سیسیتم عامل (اندروید و ios) را پیدا کنیم ؟ از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون