روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش فعال سازی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتری در ویندوز 10 از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش فعال سازی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتری در ویندوز 10

بعد از اینکه آپدیت کریتورز ویندوز 10 عرضه شد دیگر خبری از نشان دادن زمان باقی مانده شارژ هم نبود. زمانی که موس را روی آیکون باتری ببرید خواهید دید که تنها درصد شارژ نمایش داده می شود. بطور کلی راهی وجود دارد که می توانید قابلیت نمایش زمان باقی مانده شارژ را در ویندوز […]

نوشته آموزش فعال سازی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتری در ویندوز 10 اولین بار در تک تیپ. پدیدار شد.

بعد از اینکه آپدیت کریتورز ویندوز 10 عرضه شد دیگر خبری از نشان دادن زمان باقی مانده شارژ هم نبود. زمانی که موس را روی آیکون باتری ببرید خواهید دید که تنها درصد شارژ نمایش داده می شود. بطور کلی راهی وجود دارد که می توانید قابلیت نمایش زمان باقی مانده شارژ را در ویندوز 10 مشاهده کنید.چرا مایکروسافت سیستم تخمین زمان باقی مانده شارژ باتری را حذف کرد؟به دلیل اینکه این اطلاعات همگی تخمینی بودند باعث شد تا در آپدیت های جدید ویندوز 10 حذف شوند. چرا که زمان تقریبی نشان داده شده می توانست با توجه به پردازش هایی که در ویندوز انجام می شود تغییر کند و این موضوع باعث می شود تا در هر زمانی یک زمانی به ما نشان دهد. برای مثال این پردازش ها می تواند مقدار روشنایی صفحه نمایش یا وصل بودن سیستم شما به وای فای یا بلوتوث می تواند دلیلی برای نمایش متغیر زمان تقریبی باشد. با توجه به چنین مواردی که ذکر شد این بدان معناست که سیستم شما در لحظه زمان تقریبی را اعلام می کند.پیشنهادی: بهترین برنامه برای تجزیه و تحلیل سلامت باتری لپ تاپآموزش بازیابی ویژگی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتریتنها کاری که باید انجام بدهید چند تغییر کوتاه در بخش رجیستری ویندوز است.تذکر مهم: ویرایشگر رجیستری ویندوز بخش حساسی است و اگر اشتباهی رخ دهد ممکن است سیستم شما با مشکلی روبرو شود که قابل حل شدن نباشد. توجه داشته باشید که تمامی مراحل را با دقت بالا انجام دهید. درصورتی که آشنایی کامل با این بخش ندارید پیشنهاد می شود ادامه ی آموزش را نروید! اگر احساس می کنید اطلاعات کافی برای انجام این آموزش را دارید مراحل زیر را طی کنید :بخوانید: با ارتقاء کدام بخش سخت افزاری ، سرعت و عملکرد کامپیوتر افزایش می یابد؟1- ابتدا عبارت regedit را در قسمت جستجو ی ویندوز نوشته و اینتر را بزنید.2- آدرس زیر را در قسمت نوار بالایی محیط رجیستری پیست کرده و اینتر را بزنید تا به مسیر مورد نظر بروید : Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power1Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power3- در این بخش قصد داریم EnergyEstimationDisabled و UserBatteryDischargeEstimator را حذف کنیم. بدین منظور بعد از اینکه وارد مسیر بالا شدید روی EnergyEstimationDisabled “راست کلیک” کرده و گزینه ی “Delete” را برای حذف کردن انتخاب کرده و Yes را بزنید. این عملیات را برای مقدار UserBatteryDischargeEstimator نیز انجام دهید.4- پس از حذف 2 مقدار حالا به سمت چپ رفته و روی Power راست کلیک کرده و New > DWORD (32-bit) را انتخاب کنید تا مقدار جدیدی ایجاد کنید.5- نام مقدار ایجاد شده را به EnergyEstimationEnabled تغییر دهید.6- روی مقدار ایجاد شده دوبار کلیک کرده و در قسمت Value Data عدد 1 را قرار دهید و OK را بزنید.7- کار تمام است! تمامی مراحل انجام شده و کافیست یکبار سیستم خود را ری استارت کنید و از ویژگی نمایش تخمینی شارژ باقی مانده باتری استفاده کنید.به این پست امتیاز دهید!

برچسب ها:

مطلب با عنوان آموزش فعال سازی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتری در ویندوز 10 از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش فعال سازی نمایش زمان باقی مانده شارژ باتری در ویندوز 10 از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون