روی خط خبر

  • موبایل
  • تک تیپ
  • آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design

موضوع: موبایل منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design

گوگل که درحال کار کردن روی ظاهر جدید مرورگر کروم است ، حالا شما می توانید آن را در گوشی اندرویدی یا iOS خود به راحتی بدون نیاز به برنامه ای دیگر دریافت کرده و از آن لذت ببرید. شما همچنین می توانید با داشتن نسخه ی ۶۸ مرورگر کروم طراحی متریال را بر روی […]

نوشته آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design اولین بار در تک تیپ. پدیدار شد.

گوگل که درحال کار کردن روی ظاهر جدید مرورگر کروم است ، حالا شما می توانید آن را در گوشی اندرویدی یا iOS خود به راحتی بدون نیاز به برنامه ای دیگر دریافت کرده و از آن لذت ببرید. شما همچنین می توانید با داشتن نسخه ی ۶۸ مرورگر کروم طراحی متریال را بر روی ویندوز خود داشته باشید.طراحی متریال به خودی خود یک قدم بزرگ در انواع طراحی ها است چرا که باعث شده است طراحان به سمت آن رفته و اقدام به انجام پروژه ها از نوع متریال کنند ، همانطور که مشخص است طراحی متریال کاربر پسند تر نسبت به طراحی های دیگر است. حال اگر شما می خواهید تا از این طراحی جدید یا طراحی متریال (Material Design) لذت ببرید آموزش زیر را دنبال کنید.خب اول از همه بگوییم که تمامی مراحل در گوشی های اندروید و آیفون یکی هستند تنها در ۲ مرحله متفاوت است که به آن می پردازیم.۱- ابتدا توسط لینک های زیر مرورگر کروم را برای سیستم عامل خود دانلود کنید ( لینک مستقیم ) :دانلود برای اندرویددریافتدانلود برای iOSدریافت۲- وارد مرورگر کروم شده و در نوار بالایی عبارت “chrome://flags” نوشته و به آن مراجعه کنید.۳- در قسمت باز شده داخل جعبه ی جستجو (Search) عبارت “Chrome Modern Design” برای اندروید و “UI Refresh Phase 1” برای آیفون نوشته و جستجو کنید.۴- حالا Disabled یا Default را لمس کرده و در نهایت گزینه ی Enabled را انتخاب کنید.۵- قدم آخر برای اعمال طراحی متریال به مرورگر باید یکبار کروم را بستن اجباری یا Force Stop کنید. در گوشی های آیفون هم باید یکبار برنامه را در قسمت مولتی تسک ببندید.۶- بعد از اینکه مرحله ی ۵ را انجام دادید خواهید دید که با یکبار دیگر باز کردن مرورگر کروم تغییرات ظاهری در آن ایجاد شده است که نسبت به طراحی قبل بسیار کاربر پسند تر است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش تغییر طراحی مرورگر کروم اندروید و iOS به طراحی متریال Material Design از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون