روی خط خبر

موضوع: سیستم های امنیتی منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تماشا کنید: معرفی لنز 400 میلی‌متری سونی؛ غول بزرگ سری G از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تماشا کنید: معرفی لنز 400 میلی‌متری سونی؛ غول بزرگ سری G

رسانه کلیک – کمپانی سونی بالاخره بعد از مدت ها انتظار، از قدرتمندترین لنز سری G خودش رونمایی کرد. لنز سونی 400mm f/2.8 GM OSS برای عکاسی در زمینه های ورزشی و حیات وحش قابل استفاده بوده و عملکرد خارق العاده ای را از خود نشان می دهد. قیمت در نظر گرفته شده برای این لنز، دوازده هزار دلار است. […]

نوشته تماشا کنید: معرفی لنز 400 میلی متری سونی؛ غول بزرگ سری G اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – کمپانی سونی بالاخره بعد از مدت ها انتظار، از قدرتمندترین لنز سری G خودش رونمایی کرد. لنز سونی 400mm f/2.8 GM OSS برای عکاسی در زمینه های ورزشی و حیات وحش قابل استفاده بوده و عملکرد خارق العاده ای را از خود نشان می دهد. قیمت در نظر گرفته شده برای این لنز، دوازده هزار دلار است. اگر می خواهید لنز 400 میلی متری سونی را بیشتر بشناسید، ویدیوی قرار گرفته در این مطلب را تماشا کنید.تگ ها:لنز 400 میلی متری سونیلنز جدید سونیلنز سونی 400mmلنز سونی 400mm f/2.8 GM OSSمعرفی لنز 400 میلی متری سونی

مطلب با عنوان تماشا کنید: معرفی لنز 400 میلی‌متری سونی؛ غول بزرگ سری G از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تماشا کنید: معرفی لنز 400 میلی‌متری سونی؛ غول بزرگ سری G از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون