روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوریلا گلس برای گوشی های منعطف ساخته خواهد شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوریلا گلس برای گوشی های منعطف ساخته خواهد شد • تک فاکس

همانطور که می دانید گوش های هوشمند برای محافظت از صفحه نمایش خود از شیشه مقاومی با عنوان گوریلا گلس بهره می برند. کورنینگ در حال توسعه گوریلا گلس فوق العاده نازک برای تلفن های قابل انعطاف است. این خبری است که امروز منتشر شده و نشان می دهد که کمپانی معروف کورنینگ نیز خود را همگام […]

نوشته گوریلا گلس برای گوشی های منعطف ساخته خواهد شد اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

همانطور که می دانید گوش های هوشمند برای محافظت از صفحه نمایش خود از شیشه مقاومی با عنوان گوریلا گلس بهره می برند.کورنینگ در حال توسعه گوریلا گلس فوق العاده نازک برای تلفن های قابل انعطاف است. این خبری است که امروز منتشر شده و نشان می دهد که کمپانی معروف کورنینگ نیز خود را همگام با پیشرفت روز گوشی های هوشمند کرده است. بدون شک سال آینده میلادی صنعت گوشی های هوشمند با تلفن های انعطاف پذیر دگرگون خواهد شد و بسیاری از کمپانی ها نظیر سامسونگ، ال جی، هواوی، مایکروسافت و … گوشی هایی را بر مبنای این نوع طراحی روانه بازار خواهند کرد که البته عنوان شده این گوشی ها محافظ شیشه ای گوریلا گلس را بر خود نخواهند داشت.اگر بر این باورید که دوران گوشی های هوشمند مدرن با آیفون اپل در سال ۲۰۰۷ آغاز شد، گوریلا گلس کورنینگ از همان ابتدا بوده است. در حالی که کورنینگ بر روی محافظ برای نمایشگرهای با اندازه های مختلف کار می کند، اما بحث حفاظت از یک نمایشگر که انعطاف پذیر می باشد، کاملا متفاوت است.البته این بدان معنا نیست که کورنینگ در این زمینه کاری نکرده و ساکت نشسته است، خیر اما با سختی های موجود کورنینگ یک محافظ شیشه ای فوق العاده نازک را طراحی کرده که قابل انعطاف است، تنها ۱ میلی متر ضخامت دارد و می توانند همانند یک کاغذ به شعاع ۵ میلی متر خم شود.مقالات مرتبط شرایط فروش و قیمت خودرو جک S3 برای آذر 97 آذر ۵, ۱۳۹۷ اپل 20 درصد از ارزش شرکت خود را از دست داد! آذر ۴, ۱۳۹۷پولی چو، مدیر تکنولوژی در کورنینگ، می گوید که برای تولید شیشه که یک شعاع خم تنگ دارد، شیشه محافظ باید از آنچه که امروزه در گوشی های هوشمند دیده می شود، نازک تر باشد. چو خاطرنشان می کند که برخی از شیشه های آزمایش شده در آزمایشگاه کورنینگ نازک تر از موی انسان است.کورنینگ هنوز آماده عرضه یک محافظ شیشه ای منعطف نیست و این بدان معناست که در سال ۲۰۱۹ میلادی گوشی های انعطاف پذیر بدون گوریلا گلس خواهند بود و از پلاستیک ساخته خواهند شد. پلاستیک نمی تواند همانند شیشه عمل کند و در گذر زمان می تواند خراش به خود بگیرید، تغییر رنگ دهد و در نهایت فرسوده شود. اینها سه چیز منفی است که شما با شیشه محافظ کورنینگ آن را تجربه نخواهید کرد. البته سامسونگ برای خود یک ماده اختصاصی (از جنس پلاستیک) را با عنوان Polyimide که شفاف نیز می باشد را توسعه داده که بهتر از پلاستیک های معمول می تواند از گوشی انعطاف پذیر مراقبت کند. این ماده در گوشی انعطاف پذیر گلکسی اف / گلکسی فلکس به کار گرفته خواهد شد.جان باین، از اعضای ارشد مدیریتی کورنینگ در این باره می گوید:گوشی های انعطاف پذیر هنوز روانه بازار نشده اند و چگونگی استفاده از آنها و شکل و طراحی آنها هنوز کاملا مشخص نیست و تا زمانی که این گوشی ها روانه بازار نشوند نمی توان کاری را انجام داد. این گوشی ها باید روانه بازار شوند تا ما بتوانیم توسعه محافظ شیشه ای خود را بر آن اساس انجام دهیم. نوع و زمان توسعه محافظ ما بر این اساس استوار است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوریلا گلس برای گوشی های منعطف ساخته خواهد شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوریلا گلس برای گوشی های منعطف ساخته خواهد شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون