روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فروش بسیار بالای نرم افزار در جمعه سیاه آمریکا • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فروش بسیار بالای نرم افزار در جمعه سیاه آمریکا • تک فاکس

بلک فرایدی یا جمعه سیاه روزی است که تامی کالا ها تخفیف های باورنکردنی را تجربه می کنند. در این میان اپ استور و گوگل پلی توانسته اند رکورد شکنی کنند و بیشترین میزان فروش اپلیکیشن را داشته باشند. بلک فرایدی که در سال های اخیر در ایران نیز با نام جمعه سیاه شناخته می شود روزی […]

نوشته فروش بسیار بالای نرم افزار در جمعه سیاه آمریکا اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

بلک فرایدی یا جمعه سیاه روزی است که تامی کالا ها تخفیف های باورنکردنی را تجربه می کنند. در این میان اپ استور و گوگل پلی توانسته اند رکورد شکنی کنند و بیشترین میزان فروش اپلیکیشن را داشته باشند.بلک فرایدی که در سال های اخیر در ایران نیز با نام جمعه سیاه شناخته می شود روزی استثنایی برای خرید سال نو در سراسر دنیا بخصوص در امریکا به شمار می رود. فرهنگ شکل گیری این روز بیشتر با هدف انبارگردانی کمپانی های تولیدکننده محصولات مصرفی شکل گرفت که علاوه به فروش محصولات باقی مانده خود و خالی کردن انبارها، یک فرصت مناسب را با تخفیف های قابل توجه در اختیار مشتریان قراردهند تا خریدهای سال نو مشغول شوند.مقالات مرتبط ابزار های حرفه ای اینستاگرام برای تحلیل حساب کاربری آبان ۲۱, ۱۳۹۷ ویژگی های جدید استوری اینستاگرام برای آبان 97 آبان ۱۳, ۱۳۹۷اما امروزه بازارها فقط شامل بازارهای فیزیکی نمی شود.توسعه دهنده های اپ استور و پلی استور نیز همه ساله تخفیف های قابل توجهی را روی قیمت اپلیکیشن ها در بلک فرایدی اعمال کرده اند و کاربران نیز از این فرصت استقبال زیادی می کنند. آمارهایی که از فروش اپ استور در سال بلک فرایدی ۲۰۱۸ منتشر شده نشان می دهد که امریکایی ها ۵۲ میلیون دلار در این روز از اپ استور خرید کرده اند که این عدد ۳۱.۶ درصد بیشتر از سال گذشته است. همچنین اپ استور خارج از امریکا نیز در بلک فرایدی ۲۰۱۸ فروشی معادل با ۱۱۷.۳ میلیون دلار را تجربه کرده که مجموع فروش اپ استور در این روز را به ۱۶۹.۳ میلیون دلار می رساند. این رقم در مجموع ۱۸.۴ درصدی نسبت به سال قبل را اثبات می کند.گوگل پلی استور نیز در بلک فرایدی ۲۰۱۸ فروش ۲۳.۹ میلیون دلاری را در امریکا تجربه کرده است. بدین ترتیب امریکایی ها تنها در یک روز ۷۵.۹ میلیون دلار اپلیکیشن موبایل خریده اند که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود..

برچسب ها:

مطلب با عنوان فروش بسیار بالای نرم افزار در جمعه سیاه آمریکا • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فروش بسیار بالای نرم افزار در جمعه سیاه آمریکا • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون