روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی جذاب Red Dead Redemption 2 به واقعیت مجازی مجهز می شود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی جذاب Red Dead Redemption 2 به واقعیت مجازی مجهز می شود • تک فاکس

چند هفته ای از عرضه رسمی بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن می گذرد. جدیدترین خبرهای منتشره حکایت از آن دارد که که بازی محبوب Red Dead Redemption 2 که به تازگی عرضه شده، در آینده ای نزدیک از قابلیت واقعیت مجازی یا VR پشتیبانی خواهد کرد که به کاربران […]

نوشته بازی جذاب Red Dead Redemption 2 به واقعیت مجازی مجهز می شود اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

چند هفته ای از عرضه رسمی بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن می گذرد.جدیدترین خبرهای منتشره حکایت از آن دارد که که بازی محبوب Red Dead Redemption 2 که به تازگی عرضه شده، در آینده ای نزدیک از قابلیت واقعیت مجازی یا VR پشتیبانی خواهد کرد که به کاربران اجازه خواهد داد تا در جهان باز گسترده و موجودات باتلاقی این بازی با واقعیت مجازی کاوش کنند. همانطور که می دانید، طی چند هفته گذشته، دیتاماینرها یا کسانی که در اطلاعات یک برنامه کاوش می کنند، به صورت دقیق در اطلاعات اپلیکیشن همراه این بازی ویدئویی جستجو کرده اند و در این پروسه چند اطلاعات جذاب به دست آوردند.مقالات مرتبط بازی For Honor برای این هفته رایگان شد شهریور ۲, ۱۳۹۷ تریلر گیم پلی بازی Devil May Cry 5 را تماشا کنید مرداد ۳۱, ۱۳۹۷پیش از این هم شایعاتی درباره نسخه های دیگر این بازی محبوب وجود داشت که نسخه قابل توجه آن ورژن مخصوص رایانه های شخصی بود اما خبر جذابتر این است که در میان این خبرها از نام Oculus هم شنیده می شود. Oculus نام هدست محبوب واقعیت مجازی است که برای رایانه های شخصی ساخته شده است. اما چرا باید نام Oculus در کنار این بازی بیاید؟ به نظر می رسد جواب سؤال این باشد که استودیوی “راک استار گیمز” در حال کار روی پشتیبانی از سیستم واقعیت مجازی برای این بازی است اما هنوز این خبر به صورت کامل قطعی نیست.با این وجود، باید گفت که راک استار چندان پیشینه زیادی در تولید بازی های مبتنی بر واقعیت مجازی ندارد و آخرین بازی این کمپانی برای سیستم واقعیت مجازی، ورژنی سبک شده از عنوان L.A.Noire بود که برای HTC Vive تولید شده بود. پس به نظر می رسد که استودیوی راک استار گیمز در نظر دارد که Red Dead Redemption 2 را برای سیستم Oculus Rift یا سیستم واقعیت مجازی اچ تی سی آماده کند. در هر صورت، احتمال اینکه کل این بازی از واقعیت مجازی پشتیبانی کند، خیلی کم است.گفتنی است، این عنوان در تازیخ ۲۶ اکتبر امسال برای دو کنسول خانگی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ایکس منتشر شد و تا به حال خود استودیوی سازنده حرفی از نسخه رایانه ای این بازی نزده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان بازی جذاب Red Dead Redemption 2 به واقعیت مجازی مجهز می شود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی جذاب Red Dead Redemption 2 به واقعیت مجازی مجهز می شود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون