روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیش فروش گوشی اپل آیفون Xs در ایران+ قیمت • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیش فروش گوشی اپل آیفون Xs در ایران+ قیمت • تک فاکس

کمپانی گوشی سازی اپل دو روز پیش از جدیدترین گوشی های پرچمدار خود با عنوان اپل آیفون ایکس اس (Apple iphone Xs) و اپل آیفون ایکس اس مکس (Apple iphone Xs Max) رونمایی کرد. حال امروز با گشت در فروشگاه های اینترنتی ایران در کمال ناباوری دیدیم که پیش فروش آیفون Xs در ایران آغاز شده […]

نوشته پیش فروش گوشی اپل آیفون Xs در ایران+ قیمت اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

کمپانی گوشی سازی اپل دو روز پیش از جدیدترین گوشی های پرچمدار خود با عنوان اپل آیفون ایکس اس (Apple iphone Xs) و اپل آیفون ایکس اس مکس (Apple iphone Xs Max) رونمایی کرد. حال امروز با گشت در فروشگاه های اینترنتی ایران در کمال ناباوری دیدیم که پیش فروش آیفون Xs در ایران آغاز شده است و این در حالی است که هنوز فروش جهانی این محصول توسط کمپانی اپل شروع نشده است.بد نیست بدانید اپل بجز گوشی های پرچمدار خود از یک گوشی اقتصادی و ارزان تر با نام اپل آیفون ایکس آر (Apple iphone ZXr) و نسل جدید ساعت های هوشمند خود با نام اپل واچ 4 (Apple Watch Series 4) رونمایی کرده است که هنوز خبری از این محصولات در بازار ایران نیست.در حالی که هنوز پیش فروش گوشی آیفون Xr در بازار جهانی آغاز نشده است اما برخی از فروشگاه ها اینترنتی در ایران با گرفتن پول های عجیب و قریب از مشتریان این گوشی را برای آن ها پیش خرید می کنند.مقالات مرتبط مشخصات گوشی اقتصادی آیفون Xr اپل شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ مشخصات کلیدی و قیمت وان پلاس 6T پیش از رونمایی نشت کرد شهریور ۲۲, ۱۳۹۷قیمت پیش فروش آیفون Xs در ایرانهمانطور که در تصویر زیر می بینید یکی از فروشگاه ها اینترنتی با وعده پیش خرید آیفون ایکس اس از خریداران مبلغ 13 میلیون تومان را برای پیش پرداخت دریافت می کند و قیمت نهایی این محصول را 25 میلیون تومان اعلام کرده است. این در حالی است که هنوز مشخص نیست آیفون های جدید کی وارد بازار ایران خواهند شد و یا اصلا امکان دارد وارد ایران نشوند. حال اینکه این پیش فروش ها قانونی است یا خیر معلوم نیست.این گوشی های جدید از نظر طرح رجیستری نیز حساسیت زیادی دارند و احتمالا در ماه های ابتدایی عرضه این محصول به منظور مبارزه با قاچاق کالا و حباب قیمتی از ورود آیفون های جدید به بازار ایران جلوگیری می شود. همچنین در ماه های اخیر با توجه به نوسانات نرخ ارز و مشکلات مربوط به واردات، بازار تلفن همراه اوضاع بسیار نامناسبی دارد و از ترخیص بسیاری از گوشی های تلفن همراه در گمرک جلوگیری می شود. حالا با این وضعیت، پیش فروش آیفون ایکس اس ، آن هم با این قیمت عجیب اصلا منطقی و قابل توجیه نخواهد بود، چرا که اصلا مشخص نیست این گوشی ها چه زمانی وارد کشور می شوند. حتی در خبرها داشتیم یک گوشی هواوی که چند ماه پیش در ایران پیش فروش شده بود هنوز به دست مشتریان نرسیده است. از سوی دیگر حتی مشخص نیست این فروشگاه های اینترنتی که اقدام به راه اندازی پیش فروش می کنند، قانونی هستند و مجوزهای لازم را برای پیش فروش دارند یا خیر؟

مطلب با عنوان پیش فروش گوشی اپل آیفون Xs در ایران+ قیمت • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیش فروش گوشی اپل آیفون Xs در ایران+ قیمت • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون