روی خط خبر

  • موبایل
  • تکفاکس
  • موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. • تک فاکس

موضوع: موبایل منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. • تک فاکس

Moto G5

همانطور که میدانید کمپانی موتورولا یکی از کمپانی های موفق در زمینه ی تولید گوشیهای هوشمند میباشد که تا به این لحظه توانسته است دیوایس های قدرتمند و پر طرفداری را وارد بازار رقابت کند. این کمپانی اخیرا وعده داده بود که بروزرسانی اندروید 8 اوریو را برای تعداد انگشت شماری از گوشیهای هوشمند میان […]

نوشته موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

همانطور که میدانید کمپانی موتورولا یکی از کمپانی های موفق در زمینه ی تولید گوشیهای هوشمند میباشد که تا به این لحظه توانسته است دیوایس های قدرتمند و پر طرفداری را وارد بازار رقابت کند. این کمپانی اخیرا وعده داده بود که بروزرسانی اندروید 8 اوریو را برای تعداد انگشت شماری از گوشیهای هوشمند میان رده ی خود ارائه خواهد داد اما این در حالی است که تعداد زیادی از انها انطور که وعده داده شده بود آپدیتی را دریافت نکرده اند. حال در این بین امروز خبری منتشر شده است که عنوان میکند تست آپدیت اندروید .18 اوریو برای دیوایس موتو جی 5 شروع شده است. حال در اینجا پیشنهاد می کنیم با تک فاکس همراه باشید تا با جزئیات این برزورسانی و مشخصات ان به طور کامل اشنا شوید..موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد.بله همانطور که در بالا هم عنوان شد اخیرا خبری منتشر شده است که عنوان میکند اپدیت اندروید 8.1 اوریو برای دیوایس Moto G5 در حال تست میباشد که در همین رابطه همان طور که میدانید دیوایس موتو جی 5 پلاس (Moto G5S Plus) اپدیت اندروید 8.0 اوریو را دریافت کرده است و حال این دستگاه یعنی موتو جی 5 پلاس در حال دریافت نسخه و بروزرسانی 8.1 ان میباشد.مقالات مرتبط گوشی گوگل پیکسل 3 XL در رنگ سفید دیده شد مرداد ۸, ۱۳۹۷ زمان معرفی گوشی موتورولا موتور زد 3 مشخص شد مرداد ۸, ۱۳۹۷در همین رابطه در حال حاضر شواهدی وجود دارد که بیان میکند یکی دیگر از اسمارتفون های میان رده که توسط کمپانی موتورولا طراحی شده است دیوایس موتو جی 5 میباشد که قرار است به زودی به اندروید اوریو ارتقاء یابد. در این بین درست مانند موتو جی 5 پلاس ، نسخه ی استاندارد این دستگاه نیز در حال دریافت ازمون تست این برزورسانی در برزیل میباشد.توجه داشته باشید که این بروزرسانی با یادداشت های مربوط به انتشار نیز همراه شده است به همین دلیل است که ما میگوییم این برزورسانی به همراه پیج امنیتی ماه ژوئن نیز ارائه خواهد شد. با این حال ممکن است که نسخه ی نهایی این برزورسانی با یک پیج امنیتی جدید تر همراه شود ، بنابراین بهتر است تا زمان عرضه ی نهایی امید خود را از دست ندهید. همچنین برخی از تغییراتی که در این بروزرسانی اعمال میشوند شامل برخی از پیشرفت های مربوط به ثبات و ماندگاری دستگاه مانند تغییراتی است که موجب رفع اشکالات و باگ های موجود شده و ثبات کلی تلفن را بهبود خواهد بخشید.البته به طور طبیعی بسیاری از پیشرفت های دیگر نیز در این بروزرسانی اعمال خواهد شد که شامل مواردی چون عملکرد چند وظیفه ایی جدید ، کنترل های اطلاع رسانی کارآمدتر ، محافظت از داده ها ، ویژگی های باتری ، قدرت و موارد جدید در منو رابط کاربری UI و پیشرفت های مربوط به بلوتوث نیز از دیگر موارد اعمال شده در این آپدیت خواهند بود.به طور معمول کمپانی موتورلا برای ارائه ی تست برزورسانی سیستم عامل اندروید جدید حدود یک ماه طول میکشد تا نتیجه ی نهایی را اعلام کند بنابراین با توجه به این گفته واحد های موتو جی 5 باید در سراسر جهان از ماه اینده شروع به دریافت این بروزرسانی نمایند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان موتورولا شروع به تست آپدیت اندروید 8.1 اوریو برای موتو جی 5 کرد. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون