روی خط خبر

  • موبایل
  • تکفاکس
  • آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود • تک فاکس

موضوع: موبایل منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود • تک فاکس

اچ تی سی یو 12 پلاس

اگر شما یکی از کاربران تک فاکس باشید به خوبی میدانید که ما در خبرهای قبلی عنوان کرده بودیم که دیوایس پرچمدار کمپانی اچ تی سی یعنی اچ تی سی یو 12 پلاس در حال برزورسانی میباشد که در پی ان هم تغییرات زیادی در قابلیت های ان رخ خواهد داد. حال در جدیدترین خبرهای […]

نوشته بروزرسانی : آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

اگر شما یکی از کاربران تک فاکس باشید به خوبی میدانید که ما در خبرهای قبلی عنوان کرده بودیم که دیوایس پرچمدار کمپانی اچ تی سی یعنی اچ تی سی یو 12 پلاس در حال برزورسانی میباشد که در پی ان هم تغییرات زیادی در قابلیت های ان رخ خواهد داد. حال در جدیدترین خبرهای منتشر شده این دستگاه با بروزرسانی جدید دیگری همراه شده است. همانطور که به یاد دارید بروزرسانی اچ تی سی یو 12 پلاس ابتدا در تایوان اغاز شده بود و در حال حاضر هم خبرها حکایت از ان دارد که این بروزرسانی در ایالات متحده در حال راه اندازی میباشد، که در پی تغییرات اعمال شده در ان نشان داده است که در واقع این همان برزورسانی با همان بهینه سازی ها میباشد که البته با یک شماره ی نسخه ی دیگر همراه شده است ، حال در ادامه پیشنهاد می کنیم با تک فاکس همراه باشید تا با جزئیات کامل این خبر و مشخصات ان اشنا شوید…بروزرسانی : آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشودبله همانطور که در بالا هم عنوان کردیم اخیرا بروزرسانی +HTC U12 در ایالات متحده در حال برگزاری میباشد که در پی ان نشان داده شده است که این تغییرات دقیقا شامل همان برزورسانی با همان بهبود ها و پیشرفته ها میباشد که البته با یک شماره ی نسخه ی دیگر همراه شده است.مقالات مرتبط زمان معرفی گوشی موتورولا موتور زد 3 مشخص شد مرداد ۸, ۱۳۹۷ نسل جدید تبلت های آیپد اپل دارای طراحی جدید هستند مرداد ۷, ۱۳۹۷پس در این بین باید بگوییم که خبر بزرگ برای طرافداران کمپانی اچ تی سی و همچنین مصرف کنندگان از اخرین پرچمدار این کمپانی یعنی اچ تی سی یو 12 پلاس این است که یک برزروسانی جدید در حال حاضر برای این دستگاه در سراسر جهان در حال برگزاری میباشد. در این بین اگر شما جزو کاربرانی هستید که در تایوان زندگی میکنید به احتمال زیاد این اپدیت را به سرعت دریافت کرده اید در غیر این صورت به نظر میرسد که باید مدت زمانی را برای دریافت این بروزرسانی منتظر بمانید.در این رابطه اقای Jeff Gordon به عنوان مدیر عامل کمپانی اچ تی سی اعلام کرده است که این برورزرسانی در حال حاضر برای نسخه ی دو سیمکارته برای مدل های تایوان ارائه شده است ولی در چند هفته ی اینده در سایر مناطق از جمله در اروپا و امریکای شمالی نیز منتشر خواهد شد.خوب همانطور که مستحضر هستید این برزورسانی زوم خودکار دوربین را در هنگام ضبط ویدئو ، بهبود در دکمه های اج سنس حساس به فشار و همچنین پیج امنیتی ماه ژوئن را برای کاربران خود به ارمغان اورده است . همپنین لازم به ذکر است که این بروزرسانی وزنی در حدود 422 مگابایت دارد بنابراین نباید زمان بیش از حدی را برای بارگیری ان بر روی گوشی مصرف کنید.در این بین اگر شما جزو کاربرانی میباشید که در اروپا و یا در امریکای شمالی زندگی می کنید فعلا بهتر است که دریافت این برزورسانی را بررسی نکنید زیرا به نظر میرسد که اچ تی سی در این هفته این آپدیت را در این مناطق عرضه نخواهد کرد. با این حال حداقل شما میتوانید عنوان کنید که در حال حاضر چه انتظاراتی را از برزورسانی اینده این دستگاه به منظور بهبود برخی از ویژگی های دیوایس یو 12 پلاس اچ تی سی دارید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اچ تی سی یو 12 پلاس با زوم دوربین و پیکر بندی بهتر لبه اج سنس همراه میشود • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون