روی خط خبر

  • موبایل
  • تکفاکس
  • نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. • تک فاکس

موضوع: موبایل منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. • تک فاکس

Galaxy A8

همانطور که مطلع هستید در واقع در کنار دیوایس های نسخه ی 2018 گلکسی ای 6 و گلکسی ای 6 پلاس ، دیوایس های 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس به عنوان اخرین دیوایس های میان رده ی رونمایی شده ی سامسونگ میباشد .همانطور که میدانید دیوایس های سری اول یعنی گلکسی […]

نوشته نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

همانطور که مطلع هستید در واقع در کنار دیوایس های نسخه ی 2018 گلکسی ای 6 و گلکسی ای 6 پلاس ، دیوایس های 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس به عنوان اخرین دیوایس های میان رده ی رونمایی شده ی سامسونگ میباشد .همانطور که میدانید دیوایس های سری اول یعنی گلکسی A6 به عنوان مدل های پیشین در زمان رونمایی از جعبه با سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو همراه بودند این در حالی است که دیوایس های سری دوم یعنی گلکسی A8 در زمان اجرا با سیستم عامل اندروید 7.1.1 نوقا همراه شده بودند. حال در این بین خبرهایی به بیرون درز کرده است که عنوان میکند نسخه ی 2018 دیوایس های گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت آپدیت اندروید 8.0 اوریو کرده اند. پس در ادامه پیشنهاد میشود با تک فاکس همراه باشید تا با جزئیات این خبر به طور کامل اشنا شوید…نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند.خوب همانطور که مستحضر هستید نسخه 2018 دیوایس های Galaxy A8 و +Galaxy A8 با اینکه در زمان رونمایی با اندروید 7.1.1 نوقا به بازار عرضه شدند اما هنوز هم بعد از گذشت چند ماه، در زمان عرضه به بازار با همین سیستم عامل همراه میباشند. حال خبر خوب در اینجا این است که این دو گوشی هوشمند میان رده بر روی سیستم عامل نوقا باقی نخواهند ماند چرا که گزارش های جدید تایید کرده اند که کمپانی سامسونگ در حال حاضر در حال عرضه ی اندروید 8.0 اوریو برای نسخه ی 2018 دیوایس های گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس میباشد. توجه داشته باشید که اگر چه این بروزرسانی در حال حاضر تنها در بعضی از کشورها در دسترس میباشد اما ما اعتقاد داریم که این انتظار طولانی نخواهد بود و به زودی برای سایر نقاط نیز عرضه خواهد شد.مقالات مرتبط هواوی نوا 3 با تراشه کیرین 970 و چهار دوربین از راه می رسد تیر ۲۰, ۱۳۹۷ تصویری از نوکیا 5.1 پلاس با طراحی ناچ و دوربین دوگانه به… تیر ۲۰, ۱۳۹۷در این بروزرسانی تا جایی که تغییرات اعمال شود باعث خواهد شد که این برزورسانی مواردی مانند پشتیبانی از اتصالات VoLTE و بهره مندی از دو اسلات سیمکارت به همراه پیج امنیتی ماه جولای را به دستگاههای مورد نظر اضافه کند . توجه داشته باشید که در این برزورسانی هیچ اشاره ایی به پشتیبانی از Dolby Atmos نشده است که احتمالا به همین دلیل است که بیشتر برای مخابره و بلوتوث صوتی مورد استفاده قرار می گیرد.در نهایت باید بگوییم که در حال حاضر آپدیت اندروید 8.0 اوریو برای دیوایس های گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس نسخه 2018 در کشورهایی مانند روسیه ، قزاقستان، ازبکستان و اوکراین در حال اجرا میباشد بنابراین اگر شما یکی از کاربرانی میباشید که در این کشورها زندگی میکنید باید بتوانید برزورسانی مورد نظر را با استفاده از نرم افزار هوشمند سامسونگ دانلود و نصب کنید.Image already added

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه 2018 گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس شروع به دریافت اندروید 8 اوریو میکنند. • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون