روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه جدید کیبورد گوگل جی‌بورد 7.4 منتشر شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه جدید کیبورد گوگل جی‌بورد 7.4 منتشر شد • تک فاکس

گوگل جی بورد 7.4

گوگل یکی از بزرگترین کمپانی های تکنولوژی جهان است که در ساخت نرم افزار هم تبحر خاصی دارد. یکی از اپلیکیشن های این شرکت که طرفدار زیادی هم دارد کیبورد گوگل جی بورد (Gboard) است که امروز به نسخه 7.4 آپدیت شده و روی گوگل پلی استور قرار گرفته است. این نسخه ویژگی های جذابی همچون غلط گیر […]

نوشته نسخه جدید کیبورد گوگل جی بورد 7.4 منتشر شد اولین بار در تک فاکس. پدیدار شد.

گوگل یکی از بزرگترین کمپانی های تکنولوژی جهان است که در ساخت نرم افزار هم تبحر خاصی دارد. یکی از اپلیکیشن های این شرکت که طرفدار زیادی هم دارد کیبورد گوگل جی بورد (Gboard) است که امروز به نسخه 7.4 آپدیت شده و روی گوگل پلی استور قرار گرفته است. این نسخه ویژگی های جذابی همچون غلط گیر املایی و همچنین یک مینی کیبورد را به همراه داشته است.گوگل جی بورد 7.4روز های ابتدایی سال 2018 بود که در یک اتفاق عجیب گوگل غلط گیر املایی را از کیبورد خود حذف کرد و این باعث اعتراض خیلی از کاربران شد. حال در بروزرسانی جدید علاوه بر بازگشت غلظ کیر املایی ویژگی های جدیدی اضافه شده است و بهبود هایی را هم شاهد هستیم. هنگامی که شما با کیبورد گوگل جی بورد تایپ می کنید نرم افزار مدام عمل تایپ کردن شما را پیگیری می کند و اگر اشتباهی وجود داشته باشد آن را با رنگ قرمز به نمایش در خواهد آورد. البته کاربرانی که نیازی به این مورد ندارند می توانند از داخل تنظیمات آن را غیر فعال کنند. دیگر تغییر ایجاد شده در کیبورد گوگل جی بورد 7.4 اضافه شدن یک مینی کیبورد است که با این ویژگی می توان به جای استفاده از حروف، می توانید از کدهای مورس (خط و نقطه) برای نوشتن جمله های مختلف استفاده کرد. برای فعال سازی این ویژگی هم تنها کافی است وارد تنظیمات اپلیکیشن شوید.مقالات مرتبط قابلیت اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام اضافه شد تیر ۸, ۱۳۹۷ اینستاگرام لایت نسخه بسیار سبک برای گوشی های اندرویدی تیر ۸, ۱۳۹۷اما در سایت اندروید پلیس با بررسی کد های این کیبورد توانسته اند ویژگی هایی که قرار است در آینده به این کیبورد اضافه شود را هم پیدا کنند. اولین ویژگی اینکه قرار است جی بورد در نسخه بعدی شناور شود. یعنی اینکه کاربر می تواند کیبورد را در هر جای صفحه که کارکردن برای او آسان تر است قرار دهد.دیگر ویژگی که در نسخه بعدی اضافه خواهد شد Minis نام دارد نام دارد. البته این ویژگی قبلا در پیام رسان الو شرکت گوگل هم استفاده شده است و به کاربران این قابلیت را میدهد که با گرفتن عکس سلفی از خود آن را به شکلک ها و استیکر های مختلف کارتونی تبدیل کنند.Image already added

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه جدید کیبورد گوگل جی‌بورد 7.4 منتشر شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه جدید کیبورد گوگل جی‌بورد 7.4 منتشر شد • تک فاکس از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون