روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: تک نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 1.5 میلیون دلار جایزه در ازای کشف باگ در اندروید | از وب سایت تک نیوز tech-news با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

1.5 میلیون دلار جایزه در ازای کشف باگ در اندروید |

گوگل به همه کاربران و کارشناسان فناوری اعلام کرده که در صورت کشف باگ در این برنامه 1.5 میلیون دلار جایزه دریافت خواهند کرد. برنامه ی شکار باگ (Bug Bounty) راهکار جدید گوگل برای کشف باگ در سیستم عامل اندروید است. هر کاربری که بتواند در تراشه ی امنیتی تایتان ام (Titan M) گوشی های سری پیکسل نفوذ کند …

گوگل به همه کاربران و کارشناسان فناوری اعلام کرده که در صورت کشف باگ در این برنامه 1.5 میلیون دلار جایزه دریافت خواهند کرد. برنامه ی شکار باگ (Bug Bounty) راهکار جدید گوگل برای کشف باگ در سیستم عامل اندروید است. هر کاربری که بتواند در تراشه ی امنیتی تایتان ام (Titan M) گوشی های سری پیکسل نفوذ کند و سیستم عامل اندروید اکسپلویت را پیدا کند میتواند به این جایزه برسد. اگر کاربر تنها آسیب امنیتی را نیز پیدا کند حداقل یک میلیون دلار جایزه خواهد برد.به گزارش سرویس اخبار فناوری تک نیوز، گوگل تصمیم گرفته است تا جایزه شکار آسیب های امنیتی خود را افزایش دهد تا بدین ترتیب کارشناسان این حوزه وادار شوند تا با دقت بیشتری نقایص امنیتی در محصولات و خدمات را شناسایی کنند. پیش از این نیز گوگل مبالغ زیادی را نیز صرف اهدای جایزه به افرادی که بتوانند نقص های امنیتی مرورگر کروم را گزارش دهند، کرده بود.علاوه بر گوگل، شرکت های خصوصی دیگری نیز جوایزی نزدیک به 2.5 میلیون دلار برای کشف باگ های اندروید تعین کرده بودند. این موضوع نشان می دهد که اکسپلویت های کشف شده در اندروید بیشتر از IOS ارزش دارند. همچنین شرکت هایی که محصولات اندرویدی تولید می کنند همواره در پی افزایش امنیت دستگاه هایشان هستند.کیسی الیس، مدیر ارشد بخش فناوری در شرکت Bugcrowd در مورد این موضوع می گوید: تمامی بخش های تخصصی در گوگل توانایی کشف تمام آسیب پذیری ها را ندارند به همین دلیل گوگل پاداش کشف آسیب پذیری ها را افزایش داده است. بدین ترتیب شکار باگ برای همه و بخصوص هکرها جذاب تر خواهد بود.

مطلب با عنوان 1.5 میلیون دلار جایزه در ازای کشف باگ در اندروید | از وب سایت تک نیوز tech-news با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 1.5 میلیون دلار جایزه در ازای کشف باگ در اندروید | از وب سایت تک نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک نیوز tech-news مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون