روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: تک فارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلدان را در دکوراسیون شیک و مدرن کجا قرار دهید از وب سایت تک فارس takfars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلدان را در دکوراسیون شیک و مدرن کجا قرار دهید

▪ گیاهان در فضای نشیمن شاید به نظر شما هم میز جلوی مبلی برای قرار دادن گیاه آپارتمانی در فضای نشیمن مناسب باشد اما اشتباه میکنید زیرا فضای زیادی از میز را اشغال میکند، بهترین فضایی که در نشیمن برای گیاهان میتوانید در نظر بگیرید یک گوشه از فضا است که هر نوع گیاهی دلتان […]

▪ گیاهان در فضای نشیمنشاید به نظر شما هم میز جلوی مبلی برای قرار دادن گیاه آپارتمانی در فضای نشیمن مناسب باشد اما اشتباه میکنید زیرا فضای زیادی از میز را اشغال میکند، بهترین فضایی که در نشیمن برای گیاهان میتوانید در نظر بگیرید یک گوشه از فضا است که هر نوع گیاهی دلتان خواست میتوانید آن جا قرار دهید زیرا مزاحمت ایجاد نمیکند.▪ گیاهان در اتاق خواببا آوردن گیاهان سبز به اتاق خواب میتوانید آرامش را به اتاق تان هدیه دهید، در انتخاب گیاه و گلدان آن دقت کنید تا گیاهان بتوانند در زیبایی اتاق خواب نقش داشته باشند. گیاهان و گلدان های کوچک برای فضای اتاق مناسب تر هستند که اتاق را هم زیبا میکنند و هم آرامش بخش.▪ گیاهان در آشپزخانهآشپزخانه یکی از مناسب ترین فضاها برای گیاهان سبز است، گلدان های سقفی انتخاب خوبی برای آشپزخانه هستند. سکوی پنجره آشپزخانه، روی کانتر، قفسه های دیواری نیز برای قرار دادن گیاهان مناسب اند.▪ گیاهان در ورودی خانهورودی خانه باید طوری طراحی شود که حس دعوت کنندگی به مهمانان دهد از این رو استفاده از گیاهان سبز آپارتمانی در این فضا انتخابی ایده آل است. میتوانید از گیاهان با برگ های بلند در این فضا اسنفاده کنید و از گیاهان کوچک روی جا کفشی بهره ببرید.همچنین بخوانید

مطلب با عنوان گلدان را در دکوراسیون شیک و مدرن کجا قرار دهید از وب سایت تک فارس takfars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلدان را در دکوراسیون شیک و مدرن کجا قرار دهید از وب سایت تک فارس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک فارس takfars مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون