روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دانلود بازی جذاب Final Fantasy XV: Pocket Edition مخصوص اندروید و iOS از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دانلود بازی جذاب Final Fantasy XV: Pocket Edition مخصوص اندروید و iOS

فانتزی جیبی Final Fantasy XV: Pocket Editionسبک: نقش آفرینیسکو: iOS, Androidتهیه کننده: Square Enixسازنده: Square Enixسخت افزارهای ضعیف تلفن های همراه در گذشته به سازندگان اجازه نمی دادند تا نسخه مناسبی از بازی خود در کنسول ها یا کامپیوتر های شخصی را برای این سکو گسترده و محبوب منتشر کنند. اما سال ها است رقابت تنگاتنگ تولیدکنندگان تلفن های هوشمند و تبلت های پرقدرت باعث شده اند تا دوران تازه ای از بازی ها را روی این سکو ها تجربه کنیم. اسکوئر انیکس هم که همین حالا قسمت های مختلفی از مجموعه «فاینال فانتزی» را برای iOS و اندروید منتشر کرده است، این بار سراغ «فاینال فانتزی 15» رفته و همان داستان، شخصیت ها و مکانیک های نسخه اصلی را با ظاهر و تعریفی تازه ارائه کرده است.دانلود نسخه iOSدانلود نسخه Android

مطلب با عنوان دانلود بازی جذاب Final Fantasy XV: Pocket Edition مخصوص اندروید و iOS از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دانلود بازی جذاب Final Fantasy XV: Pocket Edition مخصوص اندروید و iOS از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون