روی خط خبر

موضوع: لوازم تحریر و بایگانی منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شومینه مدرن دیواری - شومینه هیزمی از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شومینه مدرن دیواری - شومینه هیزمی

نوشته 50 طرح شومینه مدرن دیواری ، هیزمی و گازی اولین بار در مجله تخصصی مبلمان و صنایع چوب PGMA. پدیدار شد.

یک شومینه مدرن دیواری می تواند یک افزودنی فوق العاده برای یک خانه باشد.با عناصر طراحی جدید، پیدا کردن شومینه هیزمی و یا شومینه گازی که به متناسب با بودجه یک خانواده و دکوراسیون داخلی خانه باشد شاید کمی مشکل است،. البته، با انتخاب بسیاری از طرح ها شومینه ، می توان دشوار دانست که از کجا شروع شود، بنابراین مهم است که واقعا نیازهای خود را ارزیابی کنید. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که سرمایه گذاری انجام شده باعث خوشحالی شما خواهد شد و برای سال ها خانه ی شما گرم و دلپذیر باشد.نه تنها یک شومینه مدرن دیواری فورا تبدیل به یک نقطه کانونی خیره کننده برای هر اتاق می شود، اما با پیشرفت های جدید در بهره وری انرژی (شومینه گازی )، آنها هرگز به اندازه کافی مقرون به صرفه نیستند . بسیاری از مردم با استفاده از شومینه گازی که مستقیم آتش آن در فضا روشن شده استفاده می کنند ترجیح می دهند که با توجه به استاندارد های اروپا دیگر قابل تولید و ساخت نیستند. اما در طراحی های مدرن امروزی، دریچه های مستقیم شومینه گازی عناصر قابل اشتعال از آتش را حذف می کند در حالی که هنوز گرما را حفظ کرده و نیز ظاهری زیبا دارند. آنها یک روش عالی و سازگار با محیط زیست هستند تا بهترین استفاده از یک شومینه گازی را به ارمغان بیاورد. بهترین بخش این است که آنها با هر طراحی کار کرده و دکوراسیون می شوند!اگر شما به دنبال یک راه برای به روز رسانی هر اتاق در خانه خود، شومینه جدید یک مکان فوق العاده برای شروع است. آنها دیگر فقط برای اتاق نشیمن نیستند. این امر بسیار شبیه به داشتن شومینه جدید درآشپزخانه، اتاق خواب، حتی خانه های اداری است. واقعا، یک شومینه در هر فضایی که زمان زیادی را در آن جا صرف می کنید، نیاز است.اگر دسترسی به گاز شهری ندارید و یا هنوز یک شومینه هیزمی را ترجیح می دهید؛ امروزه طرح های جدید این شومینه هیزمی با به روز ترین طراحی ساخت و ایده های نو ساخته شده اند. شومینه هیزمی با سوزاندن هیزم و چوب می تواند حس فضای نوستالوژِک دوران کودکی و یا فضای جنگلی را برای همگان یادآور شود که زیباترین قسمت یک خانه جنگلی خواهد بود.در این مقاله 50 طرح شومینه مدرن دیواری-گازی و هیزمی را به اشتراک گذاشته ایم.شومینه مدرن دیواری-شومینه گازی-شومینه هیزمی

مطلب با عنوان شومینه مدرن دیواری - شومینه هیزمی از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شومینه مدرن دیواری - شومینه هیزمی از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون