روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه در استوری اینستاگرام از فالوئرها سئوال بپرسیم از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه در استوری اینستاگرام از فالوئرها سئوال بپرسیم

شبکه اشتراک گذاری فیلم و عکس فیسبوک، اینستاگرام، روز چهارشنبه هفته گذشته ویژگی جدیدی را معرفی کرد که باعث می شود تا کاربران با استوری های این شبکه اجتماعی امکان تعامل بیشتری داشته باشند. از حالا به بعد، کاربران می توانند روی استوری های دوستان خود "سئوال بپرسند". دوستان آن ها هم می توانند به تفصیل به پرسش های مطرح شده پاسخ دهند. چگونه از این ویژگی استفاده کنیماینستاگرام در پست خبری خود در روز سه شنبه اعلام کرد که این قابلیت جدید به کاربران این امکان را می دهد تا سئوالات خود را در استوری ها منتشر کنند، روی پاسخ از یک نفر ضربه بزنند و پاسخ دریافت شده را به همراه سئوال در استوری خودشان به اشتراک بگذارند.گام اول- اپ اینستاگرام را باز کنید. می توانید برای استوری خود یک عکس یا فیلم از گالری انتخاب کنید یا عکس و فیلم جدید بگیرید. سپس، روی آیکون استیکر که نزدیک گوشه بالا سمت راست نمایشگر قرار دارد تقه بزنید.گام دوم- روی استیکر "Questions" ضربه بزنید.گام سوم (اختیاری)- از استیکر "Qeustions" می توانید برای پرسیدن سئوال از فالوئرهای خود استفاده کنید یا از فالوئرهایی که دارید بخواهید تا سئوالاتی که از شما دارند را مطرح کنند. این استیکر به صورت پیش فرض پیام "Ask me a question" را نمایش می دهد. روی این متن ضربه بزنید تا سئوال تان را تایپ کنید یا این که از بقیه بخواهید تا سئوالات شان را مطرح کنند.گام چهارم- این استیکر در حالت پیش فرض سفید رنگ است. یکی از رنگ های زیر استیکر را لمس کنید تا رنگ تغییر کند. روی نوار رنگ از سمت راست به چپ بکشید تا دو مجموعه دیگر از رنگ های موجود را مشاهده کنید.گام پنجم- زمانی که ویرایش استیکر را به پایان رساندید، عبارت "Done" در گوشه بالا سمت راست صفحه را لمس کنید.در این قسمت می توانید استیکر خود را پیش از اشتراک گذاری بچرخانید، اندازه آن را تغییر دهید یا این که استیکر را در اطرف صفحه جابه جا کنید تا محل مناسب آن در نمایشگر را پیدا کنید.اینستاگرام در وبسایت خود این طور توضیح می دهد که: "وقتی استوری خودتان را نگاه می کنید و صفحه را به سمت بالا می کشید، می توانید ببینید که چه کسی از شما سئوال پرسیده و این که سئوال آن ها چیست. عبارت "A response from someone" را لمس کنید تا آن را به اشتراک بگذارید و در استوری خودتان به آن سئوال پاسخ دهید. البته توجه داشته باشید که وقتی سئوال شخصی را به اشتراک می گذارید، عکس و نام کاربری آن ها نمایش داده نمی شود."تلاش فیسبوک برای ایجاد تعامل بیشتر بین کاربران و استوری هادر کنار نظرسنجی ها و اسلایدر ایموجی ها که برای پاسخ دادن به سئوالات در استوری ها استفاده می شوند، اینستاگرام قصد دارد فرمت جدید "سئوالات پایان باز" را تست کند.از ماه جولای سال جاری تست این ویژگی آغاز شده و ظاهرا کاربران ایتالیایی و اندونزیایی اولین کسانی بودند که با آن روبرو شدند.سایر استیکرهایی که اینستاگرام ارائه می دهد شامل موسیقی، مکان، هشتگ، زمان فعلی، آب وهوا و موارد دیگر می شود.

مطلب با عنوان چگونه در استوری اینستاگرام از فالوئرها سئوال بپرسیم از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه در استوری اینستاگرام از فالوئرها سئوال بپرسیم از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون