روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماهنامه شبکه شماره 209 منتشر شد از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماهنامه شبکه شماره 209 منتشر شد

5G آینده است و آینده در حال آمدن است. بر همین اساس و مطابق روال شماره های گذشته مجله با توجه به اهمیت 5G تصمیم گرفتیم پرونده ویژه این شماره را به مبحث 5G اختصاص دهیم. اگر شماره های گذشته مجله را مطالعه کرده باشید، به خوبی می دانید که ما در فصل فناوری شبکه برخی از فناوری های مرتبط با 5G را بررسی کرده ایم. اما در پرونده ویژه این شماره سعی کردیم 5G را از زوایای دیگری بررسی کنیم و سعی بر این بوده مباحث مربوط به امنیت، زیرساخت، تلاش دولت ها، هزینه های پیاده سازی این طرح، گوشی هایی را که بر پایه این فناوری در سال آینده ساخته خواهند شد، به همراه ده ها نکته دیگر به طور مختصر بررسی کنیم. امید است که این پرونده ویژه موردتوجه خوانندگان قرار گیرد. اما فراموش نکنید، 5G در اصل یک بازی استراتژیک در مقیاسی کلان است که هدف آن فراتر از مسائل اقتصادی است!دیدگاه و یادداشتسرمقاله؛ اختلالی برای مدیران و کارآفرینانبه دنبال مشتری ارزشمند و نایاب هستید، از تیم بازاریابی خلاق غافل نشویدوای فای ۶ ​جمع سپاری نجات یک گنجینهشاهراه اطلاعاتدریچه ای مجازی برای دیدن جهاندنیای دوربین: 5G، پیش به سوی جهانی متصلمعرفی کتابدنیای موبایل: ماشین های هوشمندفناوری شبکهکلاود خصوصی یا مراکز داده: کدامیک برای کسبوکار شما مناسب تر است؟فرمول سری افزایش قدرت وای فایپنج نکته ای که باید پیش از خرید یک روتر 802.11ax بدانیدNmap چیست و چرا شما به چنین ابزاری برای نقشه برداری شبکه نیاز دارید؟معرفی تلفن هاى تحت شبکه دى-لینکفناوری وای فای در مسیر تکاملمجازی سازی در آیندهامنیتپنج باور اشتباه پیرامون بهبود امنیت وای فایچالش های حضور یا عدم حضور در شبکه های اجتماعیکمتر شناخته شده، اما قدرتمند و سریعهنر و سرگرمیدر راه قهرمانی (بررسی بازی Pro Evolution Soccer 2019 )عصر شبکهناب ترین توصیه ها از زبان موفقترین کارآفرینان جهانمقایس های میان استارت آپ و کسب وکار سنتیتندخوانی در همه جاکارگاهچگونه می توانیم در عمل از یادگیری ماشین استفاده کنیم؟ چرخه تولید نرم افزارهانمونه سازی اولیه چیست و چرا در دنیای نرم افزار اهمیت دارد؟پرونده ویژهبگذار آنکه باید وارد شودسرانجام زمان سلام گفتن به 5G فرا رسیددر مسیر نسل پنجم شبکه های موبایلآینده IoT موبایل در 5G: همگرایی بزرگ رقباچه کشوری رهبری بازار 5G را عهده دار خواهد شد؟بررسی و مقایسه مودم های 5G رونمایی شده تا به امروزچالش های امنیتـی پیش روی شبکه های 5Gهوشمندی فوق سریعگوشی های پیشگام در زمینه 5Gبرای دانلود ماهنامه شبکه 209 اینجا کلیک کنید* توزیع ماهنامه شبکه در سراسر ایران: می توانید ماهنامه شبکه را از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه کنید. * همین الان مشترک ماهنامه شبکه شوید: برای اشتراک سالیانه می توانید به بخش اشتراک در سایت ماهنامه شبکه مراجعه کرده و هر ماه شماره جدید مجله شبکه را درب منزلتان تحویل بگیرید.

مطلب با عنوان ماهنامه شبکه شماره 209 منتشر شد از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماهنامه شبکه شماره 209 منتشر شد از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون