روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چطور پوشه‌ها و نرم‌افزارها را به منوی Send to اضافه کنیم؟ از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چطور پوشه‌ها و نرم‌افزارها را به منوی Send to اضافه کنیم؟

اضافه کردن پوشه ها به منوی راست ماوسدر حالت عادی در منوی راست ماوس و در منوی Send to شما تنها نام چند پوشه محدود همچون Desktop و Documents را مشاهده می کنید که ممکن است برای انجام کارهای خود از آن ها استفاده نکنید. بسیاری از کاربران از پوشه های خاصی به منظور ذخیره سازی موقتی فایل ها استفاده می کنند و بر همین اساس نیاز دارند به ساده ترین شکل به این پوشه ها دسترسی پیدا کنند. اگر در طول روز با پوشه های خاصی کار می کنید، به راحتی می توانید پوشه ها را به گزینه Send to اضافه کنید. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید. در شکل زیر به خوبی مشاهده می کنید که در منوی Send to نام یکسری از نرم افزارهای پر کاربرد را مشاهده می کنید.شما می توانید نام برنامه های مورد علاقه خود را به منوی Send to اضافه کنید. به طور مثال این قابلیت در اختیار شما قرار دارد تا نرم افزار Paint.ne را جایگزین نرم افزار سنتی Paint کرده و در منوی Send to نیز گزینه مخصوصی به منظور باز کردن تصاویر در این منو قرار دهید. این راهکار باعث می شود تا بهره وری کارها افزایش پیدا کرده و با سرعت بیشتری کارهای شخصی خود را انجام دهید.چطور می توانیم پوشه ها و برنامه های جدید را به منوی Send to ویندوز اضافه کرد؟در اولین گام باید به سراغ پوشه یا نرم افزاری بروید که در نظر دارید به منوی Send to اضافه کنید. روی پوشه یا نرم افزار موردنظر کلیک راست کرده، گزینه Send را انتخاب کرده و به مسیر Desktop بروید. با اینکار میان بری روی دسکتاپ ساخته می شود. این راهکار شبیه به زمانی است که از گزینه Create Shortcut در ویندوز های قدیمی استفاده می کردید.اگر در نظر دارید برنامه ای را به منوی Send to اضافه کنید، باید در منو شروع روی آیکن مربوط به برنامه کلیک کرده و آن را روی دسکتاپ درگ کنید تا میان بر برنامه روی دسکتاپ قرار گیرد.در مرحله بعد کلیدهای Windows + R را فشار دهید تا پنجره Run باز شود. در پنجره ظاهر شده عبارت Shell:sendto را تایپ کرده و کلید اینتر را فشار دهید. با این کار پوشه Sendto ظاهر می شود.همان گونه که در شکل زیر مشاهده می کنید، در پوشه ای به نام Sendto، همان گزینه های منوی Send to قرار دارند. البته امکان اضافه کردن میان برها یا نرم افزارها نیز به این پوشه وجود دارد.در مرحله بعد باید میان برهایی که روی دسکتاپ کپی شده است درون این پوشه قرار دهید. به این شکل به منوی Send to می توانید میان برهای مختلفی را اضافه کنید. برای حذف میان برهای اضافه شده نیز باید میان بر ساخته شده را از پوشه Sendto حذف کنید. اکنون زمانی که روی یک پوشه یا فایل کلیک راست کنید و گزینه Send را انتخاب کنید، باید گزینه های اضافه شده را مشاهده کنید.

مطلب با عنوان چطور پوشه‌ها و نرم‌افزارها را به منوی Send to اضافه کنیم؟ از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چطور پوشه‌ها و نرم‌افزارها را به منوی Send to اضافه کنیم؟ از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون