روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گالری عکس: تصاویر فوق‌العاده از حیرت‌انگیزترین رودخانه دنیا که تا به‌حال اسم آن‌را نشنیده‌اید از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گالری عکس: تصاویر فوق‌العاده از حیرت‌انگیزترین رودخانه دنیا که تا به‌حال اسم آن‌را نشنیده‌اید

رودخانه Rio Cano Cristales معمولا با نام "رودخانه ای با پنج رنگ" عنوان می شود. این رودخانه در پارک ملی ماکارنا در کلمبیا قرار دارد و یکی دیگر از نام های آن "رودخانه رنگین کمان" است. به دلیل نگرانی های امنیتی، این رود تا سال 2009 به روی گردشگران و مسافران بسته بود. اما، این رودخانه فوق العاده تماشایی دوباره بازگشایی شده تا همه از دیدن آن لذت ببرند و عکس های زیبا و حیرت انگیز بگیرند.رنگ زیبای قرمزی که در این رود دیده می شود و از بسیاری از آبشارهای آن سرازیر می شود در واقع گیاهی به نام macarenia clavigera است. این گیاه مختص همین منطقه است. گیاه ماکارنیا با چسبیدن و آویزان شدن از صخره ها باعث شده تا همه جا سایه جالبی از رنگ قرمز دیده شود.البته سفر به این پارک کار ساده ای نیست. گردشگران ابتدا باید کوه نودری کنند و بعد از آن سوار اسب شده و به این پارک زیبا بیایند. هرچند که وقتی این گالری شگفت آور را مشاهده کنید حتما با من هم عقیده خواهید بود که این پارک واقعا ارزش چالش رسیدن به آن را دارد.مطلب پیشنهادیآخر هفته با شبکهمطلب پیشنهادیآخر هفته با شبکهمطلب پیشنهادیآخر هفته با شبکه

مطلب با عنوان گالری عکس: تصاویر فوق‌العاده از حیرت‌انگیزترین رودخانه دنیا که تا به‌حال اسم آن‌را نشنیده‌اید از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گالری عکس: تصاویر فوق‌العاده از حیرت‌انگیزترین رودخانه دنیا که تا به‌حال اسم آن‌را نشنیده‌اید از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون