روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اینستاگرام فیلتر و توییتر رفع فیلتر نمی‌شوند از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اینستاگرام فیلتر و توییتر رفع فیلتر نمی‌شوند

سبحانی فر گفت: وزارت صنعت و وزارت ارتباطات و سازمان تعزیرات در حال بررسی شرایط نحوه عرضه این گوشی ها به بازار هستند تا پس از عرضه به بازار بار دیگر با ارز آزاد به فروش نروند. فیلتر اینستاگرام مطرح نیست؛ رفع فیلتر توئیتر منتفی شددبیر کمیته مخابرات مجلس اظهار داشت: موضوع فیلتر شبکه اجتماعی اینستاگرم که اخیراً مطرح شده بود در کارگروه فیلترینگ مطرح نشده است و چنین موضوعی مطرح نیست.وی همچنین درباره سرانجام پیشنهاد رفع فیلتر توییتر گفت: این درخواست به امضای 6 وزیر و دو نماینده مجلس عضو کارگروه فیلترینگ رسیده بود با پاسخ منفی دادستانی منتفی شد و دیگر ادامه پیدا نمی کند.وی گفت: فیلتر توییتر یک بار با رأی دادگاه و یک بار با مصوبه کارگروه فیلترینگ انجام شده و نظر دادستانی این بود که رأی دادگاه دارد و دیگر قابل طرح نیست.وی ادامه داد: ما وظیفه داشتیم درخواست بدهیم و نامه را امضاء کنیم اما پاسخ دادستانی این بود و دیگر موضوع را ادامه نمی دهیم. کارگروه فیلترینگ یک دادگاه کاملا منصفانه استهمچنین در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای تغییر ساختار کارگروه فیلترینگ و تغییر دبیر کارگروه وجود دارد، گفت: کارگروه فیلترینگ یک دادگاه کاملاً منصفانه است و این طور نیست که نظرات یک نفر به کارگروه تحمیل شود بلکه موضوعات با رأی گیری تصویب می شوند و هر نفر فقط یک رأی دارد.

مطلب با عنوان اینستاگرام فیلتر و توییتر رفع فیلتر نمی‌شوند از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اینستاگرام فیلتر و توییتر رفع فیلتر نمی‌شوند از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون