روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟ از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟

حالا که 18 سال از آغاز هزاره جدید می گذرد و مدت هاست که سال 2000 میلادی را پشت سر گذاشته ایم خالی از لطف نیست که نگاهی داشته باشیم به این مجموعه عکس رویایی و خیالی که در زمان خود برای مردم آن دوره بسیار دور از انتظار بود.مطلب پیشنهادیمعرفی SUV پرچم دار جدید آئودیایده ترکیبی کشتی و خط آهن که سفر از یک کشور به کشور دیگر را ساده تر از همیشه می کند.جای تأسف دارد که ماشین های پرنده شخصی هیچ گاه رنگ واقعیت به خود نگرفتند. فرض کنید اگر می توانستیم دو بال به پشت خود وصل کنیم و با خیال راحت به مقصدمان پرواز کنیم.احتمالا تصویری که هلیدبرند از پایان قرن بیستم و آغاز قرن بیست و یکم داشته جابه جایی دائم خانه ها بوده است. به نظر شما بهتر نیست منظره روبروی خانه مان را هر چند وقت یک بار تغییر دهیم؟یکی دیگر از تصورات سازندگان شکلات پیاده روهایی بوده که می توانستند حرکت کنند. این پیاده روها که به نیمکت هم مجهز هستند کمک می کنند تا انسان ها برای رفتن از یک طرف خیابان به طرف دیگر نیازی به راه رفتن نداشته باشند.بهتر است امیدوار باشیم که هیچ گاه شاهد چنین صحنه ای نباشیم: گردش در قطب شمال تنها با یک ژاکت نازک و کفش مخصوص پیاده روی.پخش تئاتر و کنسرت موسیقی در فضای باز به طوری که خانواده ها می توانند در هر نقطه ای که هستند کنار هم آن ها را تماشا کنند.دیگر نگران خیابان های شلوغ و پرازدحام نباشید: بالون های هوایی هم مانند ماشین های پرنده شخصی بهترین حالت برای حمل ونقل خانواده ها هستند.یکی دیگر از پیش بینی های سال 2000 مربوط به دستگاه اشعه ایکس پلیس بود که با استفاده از آن می توانستند طرف دیگر دیوارها را ببینند و مجرمان را در حال ارتکاب جرم دستگیر کنند."شهرهای مسقف در سال 2000" یکی دیگر از تصورات هیلدبرند برای آغاز قرن جدید بود. با توجه به طراحان هوشمند و دوستدار محیط زیست که روی ساخت اهرامی با امکان سکونت میلیون ها نفر به همراه آسمان خراش ها و مجتمع های خرید کار می کنند شاید فاصله چندانی با عملی شدن شهرهای مسقف نداشته باشیم.شاید کشف زندگی در زیر آب ها و بررسی گونه های جانوری در اعماق آب ها گام بعدی این برند شکلات سازی بود.ایده بعدی استفاده از بالون های شخصی، قایق هایی در شکل و اندازه کفش و هم چنین چرخ آبی به همراه عبور یک اسب و کالسکه از روی آب بود.تصور کنید که با استفاده از یک سوییچ بتوانید یک روز بد از نظر شرایط آب وهوایی را تغییر دهید. برای فعال کردن این قطار کنترل کننده هوا، دستگاه موردنظر را به سمت آسمان بگیرید و سوییچ آن را روشن کنید تا ابرها کنار بروند و خورشید شروع به تابیدن کند.

مطلب با عنوان گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟ از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟ از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون