روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: شبکه
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی داک استیشن مدل Y-3708 یونی‌تک از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی داک استیشن مدل Y-3708 یونی‌تک

این وسیله نسبت به مورد قبل عمومیت بیشتری دارد و برای بسیاری از کاربران عادی یا تخصصی می تواند بسیار مفید باشد. داک استیشن مدل Y-3708 یونی تک یک محصول کامل است که انواع پورت ها را در اختیار کاربر قرار می دهد. این دستگاه با استفاده از پورت USB Type-C به لپ تاپ متصل می شود.Y-3708 با بدنه ای از فلز و پلاستیک باکیفیت، حس خوبی به کاربر منتقل می کند. با اتصال این داک به لپ تاپ خود (فقط با استفاده از USB type-C) این موارد را در اختیار خواهید داشت:• کارت خوان SD 4.0 که از انواع کارت SD پشتیبانی می کند و می توانید کارت SD را در آن قرار داده و بدون درنگ به خواندن اطلاعات کارت یا نوشتن اطلاعات روی آن بپردازید.• پورت USB Type C برای انتقال اطلاعات• پورت RJ45 (یا همان پورت اترنت یا شبکه)• سه پورت USB 3.0• یک پورت (HDMI (4Kهمچنین، پورت USB Type-C که با استفاده از آن داک را به لپ تاپ متصل می کنید، امکان انتقال انرژی را نیز دارد تا همزمان با کار با داک، لپ تاپ شما شارژ نیز بشود. خود داک نیز با استفاده از آداپتور همراه به برق شهری متصل می شود. داک Y-3708 یک وسیله کاربردی است که به خصوص برای دستگاه هایی مانند مک بوک سری جدید مفید خواهد بود

مطلب با عنوان معرفی داک استیشن مدل Y-3708 یونی‌تک از وب سایت شبکه shabakeh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی داک استیشن مدل Y-3708 یونی‌تک از وب سایت شبکه با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به شبکه shabakeh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون