روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان «GeForce RTX 2060» انویدیا با قیمت ۳۴۹ دلار معرفی شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

«GeForce RTX 2060» انویدیا با قیمت ۳۴۹ دلار معرفی شد

GeForce RTX 2060 با قیمت معقول ۳۴۹دلاری و بهره مندی از معماری جدید تورینگ، صبح امروز در نمایشگاه CES 2019 رونمایی شد.انویدیا صبح امروز ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران، کنفرانس اختصاصی خود را در نمایشگاه CES 2019 برگزار کرد. این شرکت برخلاف پیش بینی ها، دست به سنت شکنی زد و به جای تمرکز روی خودروهای خودران و فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی، به معرفی کارت گرافیک مخصوص بازی پرداخت.پس از مدت ها شایعه ، این شرکت سرانجام به صورت رسمی از کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 به عنوان نسخه ی پایین رده ی کارت گرافیک های تورینگ بالا رده ی دسکتاپ خود پرده برداری کرد.این کارت گرافیک از لحاظ قیمتی در مقایسه با کارت های ۲۰xx فعلی بازار، قیمت بسیار معقول تری دارد و از این حیث جالب توجه است. انویدیا تاریخ عرضه ی جی فورس آرتی ایکس ۲۰۶۰ را برای پانزدهم ژانویه ی ۲۰۱۹ (۲۵ دی ۱۳۹۷) تعیین کرده است.GeForce RTX 2060 انویدیا آغازگر نسل بعدی صنعت گیمینگ استGeForce RTX 2060 انویدیا دارای قدرت پردازشی معادل ۵۲ترافلاپ نشئت گرفته از هسته های Tensor با توان ۵گیگارِی بر ثانیه خواهد بود و از ۶گیگابایت Frame Buffer بهره خواهد گرفت. به طور سنتی، کارت های سری xx60 انویدیا همواره نسخه ی پایین رده ی کارت های سری جی فورس لقب گرفته اند، البته این لقب نباید شما را گول بزند؛ حتی همین کارت های به اصطلاح پایین رده هم قدرت پردازشی بسیار خوبی دارند. انویدیا مدعی شده است که کارت جدید GeForce RTX 2060 درمقایسه با کارت ۱۰۶۰ بین ۱.۴ تا ۲برابر عملکرد بهتری از خود نشان خواهد داد. این کارت حتی سرعت بیشتری نسبت به کارت گرافیک های سری ۱۰۷۰Ti دارد.انویدیا در جریان کنفرانس خود در CES امسال، به صورت زنده یک دموی گرافیکی از بازی Battlefield 5 را روی این کارت گرافیک به نمایش گذاشت؛ این بازی به طور ویژه برای بهره مندی از ویژگی های پرتویابی آنی این کارت انویدیا بهنیه سازی شده بود و با وضوح ۱۴۴۰پیکسل اجرا می شد.مدیرعامل انویدیا در رابطه با این کارت جدید می گوید: «نسل بعدی گیمینگ از امروز برای ده ها میلیون گیمر در سراسر دنیا، آغاز می شود. گیمرهای دسکتاپ همواره خواستار سخت افزار جدید هستند و کارت RTS 2060 استانداردهای جدیدی را برای این حوزه تعریف می کند. این کارت با داشتن قیمت بی همتا، عملکرد فوق العاده و پشتیبانی از فناوری پرتویابی آنی می تواند مرز بین فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی را کم رنگ تر کند. امروز، لحظه ی بزرگی برای گیمرها و صنعت ما به شمار می آید.»مبین احمدی

مطلب با عنوان «GeForce RTX 2060» انویدیا با قیمت ۳۴۹ دلار معرفی شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان «GeForce RTX 2060» انویدیا با قیمت ۳۴۹ دلار معرفی شد از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون