روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین های اپ استور در سال 2018 معرفی شدند از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین های اپ استور در سال 2018 معرفی شدند

به پایان سال ۲۰۱۸ میلادی نزدیک می شویم و باید به مرور منتظر انتشار لیست برترین های هر پلتفرم فراگیر بود. کمپانی اپل هم اخیرا لیست برترین های اپ استور را منتشر کرده که حاوی نکاتی جالب است. باید توجه داشت که این لیست شامل اپلیکیشن هایی با بیشترین میزان دانلود نیست و در عوض مجموعه اپلیکیشن هایی را معرفی می کند که به زعم اپل بیشترین کارایی را برای قشر گسترده ای از مردم دارند.در زمینه اپلیکیشن های بازی، عناوین بتل رویال مثل پابجی و فورتنایت گویا به اصلی ترین بازیگران تبدیل شده اند و به نوعی در حال تغییر دادن فرهنگ گیمینگ هستند. اپل ترند بازی سال را «استایل گیمینگ بتل رویال» انتخاب کرده که با توجه به اخباری که در چند وقت اخیر شنیدیم، جای هیچ تعجب ندارد. البته بهترین بازی های آیفون و آیپد کوچک ترین ارتباطی به ژانر بتل رویال ندارند و اپل بازی های Donut County و Froggipedia را عناوین شایسته تری تلقی کرده است.از طرف دیگر اپلیکیشن های مبتکرانه ای مثل Fabulous ،Shine و Headspace در حال گسترش آگاهی نسبت به مراقبت از خود و دسترسی پذیرتر کردن آن هستند. دسته بندی مراقبت از خود به عنوان ترند سال اپل انتخاب شده که نشان می دهد کمپین های تبلیغاتی اپل و نیز محصولات آن که حالا تمرکزی دوچندان روی قابلیت های پزشکی و مراقبت از خود دارند بسیار موفقیت آمیز ظاهر شده اند.در ادامه فهرست برترین های سال ۲۰۱۸ از دیدگاه اپ استور را با هم مرور می کنیم:بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ اپ استورترند سال اپل - مراقبت از خود (Self-care)ترند بازی سال - بتل رویال (Battle Royale)بهترین اپلیکشن سال آیفون - Procreate Pocketبهترین بازی سال آیفون - Donut Countyبهترین اپلیکیشن سال آیپد - Froggipediaبهترین بازی سال آیپد - Gorogoaبهترین اپلیکیشن سال مک - Pixelmator Proبهترین بازی سال مک - The Gardens Betweenبهترین اپلیکیشن سال اپل تی وی - Sweatبهترین بازی سال اپل تی وی - Alto's Odysseyمحبوب ترین اپلیکیشن های سال اپل واچ

مطلب با عنوان بهترین های اپ استور در سال 2018 معرفی شدند از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین های اپ استور در سال 2018 معرفی شدند از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون