روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاریخ عرضه Pixel Slate شرکت گوگل مشخص شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاریخ عرضه Pixel Slate شرکت گوگل مشخص شد

لپ تاپ های Pixel Slate شرکت گوگل در تاریخ ۲۲ نوامبر سال جاری عرضه خواهند شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران، Google Pixel یکی از خطوط تولید وسایل برقی شرکت Google است که با یکی از سیستم عامل های Chrome Os یا Android عرضه می شود. نشان Pixel برای اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۳ توسط نسل اول Chromebook Pixel معرفی گردید. امروزه خط تولید Pixel شامل انواع لپ تاپ ها، تبلت ها، گوشی های هوشمند و چندین نوع لوازم برقی دیگر است.شرکت Google اولین نسل از گوشی های هوشمند Pixel خود یعنی Pixel و Pixel XL را در ۴ اکتبر سال ۲۰۱۶ معرفی نمود. شرکت Google با تمرکز بر روی دوربین عکاسی این دو گوشی توانست با کسب امتیاز ۹۰ از DxOMarkMobile رتبه اول بهترین دوربین عکاسی در بین سایر گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد؛ ولی اندکی بعد گوشی موبایل U11 شرکت HTC نیز موفق به کسب همین امتیاز گردید.همچنین گوشی های موبایل Pixel دارای فضای ابری اختصاصی نامحدود برای عکاسی در برنامه Google Photos هستند. از دیگر گوشی های این شرکت می توان به Pixel C ، Pixel 2 ، Pixel 3 و Pixel Slate که به ترتیب در سال های ۲۰۱۵ ، ۲۰۱۷ و دو مدل آخر در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند؛ اشاره کرد.با این که اخیرا گوشی موبایل Pixel Slate شرکت Google توسط مدل های جدید iPad Pro شرکت Apple در مجلات علمی تحت الشعاع قرار گرفته است؛ ولی همچنان عرضه خواهند شد و قابل توجه اینکه امروز گوشی های جدید Google در هر دو فروشگاه های اینترنتی Best Buy وGoogle پیش فروش شده اند. تاریخ عرضه گوشی های گوگل ۲۲ ماه نوامبر به ثبت رسیده است. برای خرید یکی از این دو گوشی هوشمند با پردازنده سری Celeron و ۴GB حافظه RAM و ۳۲GB حافظه داخلی باید حداقل ۵۹۹ دلار هزینه کنید و اگر نیاز به حافظه RAM و داخلی بیشتری دارید می توانید با ۶۹۹ دلار مدل ۸GB RAM و ۶۴GB حافظه داخلی را تهیه نمایید.همچنین گفتنی است؛ مدل هایی با ۸GB حافظه RAM و پردازنده سری Core m3 و حافظه داخلی ۶۴GB با قیمت ۷۹۹ دلار و مدل i5 با ۱۲۸GB حافظه داخلی و حافظه RAM 8GB با قیمت ۹۹۹ دلار و در آخر مدل i7 با حافظه داخلی ۲۵۶GB و ۸GB حافظه RAM با قیمت ۱۵۹۹ دلار عرضه خواهند شد. با اینکه در لیست های اولیه پیش فروش زمان عرضه ذکر نشده است ولی به نظر می رسد که این محصول در ۲۲ نوامبر در دسترس عموم قرار گیرد.

مطلب با عنوان تاریخ عرضه Pixel Slate شرکت گوگل مشخص شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاریخ عرضه Pixel Slate شرکت گوگل مشخص شد از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون